2737
2734

دوستان گلم سلام کیا بوتاکس مسپورت استفاده کردن چند ماهه میمونه روصورت چند وقت باز باید ترمیمش کرد...ایا درد داره زدنش..کی رو صورتتون قشنگ معلومه میکنه و اینکه تا آخر عمر باید هی بزنیم یا بعد چند بار اوکی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

سلام مامان من دیسپورت تزریق کرده

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان من دیسپورت تزریق کرده

از مامان میپرسی افتادگی پلک داشت یا نه کجاهاشو زده اخه من دلم میخواد پشت چشمم بره بالا

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2731
از مامان میپرسی افتادگی پلک داشت یا نه کجاهاشو زده اخه من دلم میخواد پشت چشمم بره بالا

مامان من برای میگرنش به توصیه پزشک متخصص  تزریق کرده نه برای زیبایی، به پیشانی، پشت گردن و  شقیقه ها تزریق کرده

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾