2737
2739

سلام.شوهر من یه اخلاقی دارع ک مثلا اگه بلانسبت خانوادش یا فامیلاش سر من ب.ر.ی.نن هیچی نمیگه .مثلا میبینه بدترین بی احترامی بهم میکنن هیچی نمیگه یا خودم بهش میگم فلانی چیکار با من کرد مثلا نمیکنه با یارو سرسنگین باشه ک طرف حساب کار دستش بیاد با این کار منو کوچیک میکنه بقیه میگن خب پس زنش براش اهمیت نداره

مثلا برادرش با من خوب نیست چندوقت پیش هرچی از دهنش در اومد ب من گفت البته شوهرم نبود ولی فهمید بعد دوروز میبینم پیش هم نشستن قلیون میکشن خب اینطوری ک میکنه بقیه راحت بی احترامی میکنن

شوهر شماهام اگه خانوادش ب شما بی احترامی کنه باهاشون خوبه و میگه میخنده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا برادرشوهرم سر یه موضوعی ب من گفت دیگه خونه مامان نیا حالا زنگ زدن میگن بیاید داداشم میگه قلیونم بیارید

من نرفتم شوهرم میخواست قلیون بابامو ببره گفتم ببری ن من ن تو 

تنها رفت 

بازم دلم شکست بخاطر من نمیرفت خب😔

2738
منم دقیــــــــــــق شرایط تورو دارم😞😞

اخ اخ خیلی بده😔مگه ما عشقشون نیسیم؟خانوادش دیگه زنشه چرا اینقدر هوا خانوادشونو دارن نمیگم نداشته باشن ولی مارو باید الویت قرار بدن خو

چقدر این قلیون همه گیر شده.. تا نفس ملت رو نگیره مثل کرونا ریشه کن نمیشه... ادم عوقش میگیره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706