2733
2734
کسی می دونه دادن برنج سبوس دار به بچه زیر 2 سال کار درستیه یا نه؟ دیروز به بچه ام دادم، ولی حالا نگرانم. کمی از برنج معمولی سفت تره. اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره، ممنون می شم راهنمایی کنه.
مامان علی جون این برنج قهوه ای رو از کجا باید بخریم؟ تو برنج فروشیها دارن؟ برای خودمون میخوایم.
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
آوینا جون ما از فروشگاه شهروند خریدیم. تو جعبه های مقوایی بود. البته گرونتر از برنج معمولیه! (هر چند که نسبت به برنج معمولی یه مرحله کمتر روش کار شده!) اونی که ما خریدیم، مارک هاتی کارا بود. فکر کنم تو سوپری ها هم باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ریحانه جون

با خیال راحت بهش بده اما اول باید دوهفته بهش فرنی بدی و بعد برنج و گوشت و اینا

ولی برنج قهوه‌ای سرشار از مواد آنتی اکسیدان و ویتامینهای گروه ب هستش

اما کم کم شروع کن بهش بده

هیچ مشکلی نداره
مرسی مامان علی کوچولو برای خودمون میصرفه استفاده کنیم؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
????
2706