2737
2739
عنوان

دندان درد در بارداری

3010 بازدید | 22 پست

سلام خانوما. من ماه هفتم بارداری هستم. دندون عقلم خیلی درد میکنه یعنی از ماه اول درد میگرفت و ول میکرد. امروز از صبح درد میکنه. حالا میترسم نکنه عفونت داره و اثری روی جنین گذاشته. خیلی استرس دارم. کسی اینجوری بوده و بچش سالم دنیا اومده؟

خدایا شکرت🙏

خب عزیزم برو دندون پزشکی الان که دیگه مجازی

عفونت فقط باعث زایمان زودرس میشه به جنین کاری نداره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من مردمو زنده شدم تااینکه دکترم گفت استامینیفون بدون کدیین بخور ازهمون تب برها که قدیماجلدصورتی داشتن بادست پاره میشد جلدشون

روزی سه تامیتونی بخوری

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
2731
فقط رو سلامت جنینم تاثیر نذاره. شنبه میرم ان شاالله

وا نه ها نریا من بارداری رفتم قبول نکرد سه ماهه اخرم بودم بعد دنیااومد بعده زایمان رفتم دکتره شناخت گف شیرمیدی دوناهه بچت دنیااومده هیچ فرقی با حاملگی نداری بازم نگانکرد گف مواد اثر میذاره رو بچه الانم شیر خودتو فقط میخوره پس نمیشه ریسک کرد

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
وا نه ها نریا من بارداری رفتم قبول نکرد سه ماهه اخرم بودم بعد دنیااومد بعده زایمان رفتم دکتره شناخت ...

نگران عفونتم. اینقدر چیزای بدی از تاثیر عفونت روی جتین توی نت دیدم خیلی تزسیدم. از صبح حالم بده

خدایا شکرت🙏
از ماه چند درد داشتین؟ بچه زود دنیا نیومد؟ خداروشکر سالمه

بله دنیانمیومد اخرسر باپای خودم رفتم  نه اصلانگران نباش عزیزم روزی یدونه برا نینی ایه الکرسی بخون بسپرش به خدا خیالت دیگه راحت باشه

2738
بله دنیانمیومد اخرسر باپای خودم رفتم   نه اصلانگران نباش عزیزم روزی یدونه برا نینی ایه الکرسی ...

عزیزم... خدا حفطش کنه. برای پسر منم دعا کنین. استرس دارم. خدا خودش حفظش کنه

خدایا شکرت🙏
نگران عفونتم. اینقدر چیزای بدی از تاثیر عفونت روی جتین توی نت دیدم خیلی تزسیدم. از صبح حالم بده

به دکتر خودت بگو دندانپزشکی نرو نتم زیاد نخون کارش همینه استرس 

من علاوه بر عفونت دندونم عفونت ادراری هم داشتم اصلاکنترل نمیشد وزیاد بود بخاطر بارداریمم بود زایمان کردم خوب شدم چندماه بعد رفتم واینکه عفونت دندون من اونقدر شدید بود۷تاامپول ازاون استیلا زدن باز بی حس نشد

عزیزم... خدا حفطش کنه. برای پسر منم دعا کنین. استرس دارم. خدا خودش حفظش کنه

اگرقابل باشم چشم 

نگران نباش عزیزدلم انشاله سالم بیاد بغلت صلوات فرستادم

هی 

خیلی مواظب باش برو بهت آنتی بیوتیک میدن

اگه عفونت باشه مدام تحت نظر باش

منم دندون درد گرفتم بدنم عفونت کرد بعدم سرما خوردم بعدش هم دیدم بچه تکون نمیخوره رفتم گفتن باید زایمان کتی 31 هفتگی زایمان کرذم

2706