2733
2739
عنوان

تنهام خیلی

278 بازدید | 18 پست

تنهام خیلی همیشه دلم میخواست یه دوست داشته باشم باهاش درد دل کنم و بتونم بهش اعتماد کنم بدون اینکه تو فکر جیزی باشیم با هم رفت و آمد کنیم بگیم و بخندیم توی درد و غم های هم شریک باشیم ولی هیچ وقت نداشتم همیشه وقتی یکی اومد تو زندگیم البته ازم سو استفاده کرد و رفت ....

خلاصه همیشه احساس تنهایی میکنم وقتی عقد کردم این تنهاییم بیشتر شد ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالته؟؟

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
2728

اصلا به دوست و غریبه اعتماد نکن.اینجا بهترین جاست برای درد و دل

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2740

عزیزم خب کمی قوی باش چجوری اجازه میدی کسی ازت سواستفاده کنه؟ 

چجوری بود سواستفادشون؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

۲۰ سالمه حالا تعریف از خود نباشه ولی هر دوستی ک اوند تو زندگی من همه کار براشون کردم همه کار حاظر بودن ب خاطر دوستم از خودن بگذرم ولی اونا نه ب خاطر خودشون منو میفروختن ب خاطر اینکه خودشون تو درد سر نیوفتن منو تو درد سر مینداختن 

2706