2733
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469979 بازدید | 4574 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهو خانم

ممنون از توضیحاتتون و لذت بردم
همین الان کیلومتر ماشین را زدم و دیدم مدرسه تا خونمون فقط هفتصد متره و چه ارامش بخشه ادم تو ترافیک نباشه !!!!

الیس خانم
واقعا هم بعضی ادمها شایعه ساز و دروغ ساز هستند !!!! نمیدونم چرا ولی با راهنماییهای اشتباه بقیه را هم به خطا می اندازند

مثلا یه خانمی در یکی از تاپیکها یک دنیااااا بدگویی از ستارگان کرده که دیروز خوندم و دو شاخ دراوردم !!!!
۲ ساله دخترم انجا میره و هیججچچ وقت ندیدم مانع ارتباط مادران بشوند و ما از جمع مادران همکلاسی دخترم گروه خوبی ساخته ایم و کللللی با هم ارتباط داریم و این خانم میگفت مادران اجازه ارتباط ندارند
پناه بر خدا !!!!!

یا نوشته بچه ها را به زور جدا میکنند و میبرند

این محاله

هزار بار من باهاش تو رفتم و کسی به من نگفته برو و نمان یا از هم جدا شید !!!!

خوب مهد با قید و بندی است!
کسی که عادت به دیسیپلین نداره نمیتونه قانون هیچ جایی رو بپذیره
دیگه این هم دروغغغغغغ بافتن نداره
بگه با سلیقه من نخوند و خوشم نیامد !!!!!

ههههههه
2731
2740
راستی دیروز که درمورد موسیقی از خانمهای مشاور پرسیدم به ما گفتن که آموزش ارگ هست
من اول فکر کردم می گن ارف ولی دوباره گفتن ارف نه ارگ
دختر منم دوره ارفش رو داره تو موسسه ارغوان تموم می کنه
Lilypie First Birthday tickers
سلام الاله خانم

اگه اشتباه نکنم شما یک نی نی دیگه هم دارید و تاپیک کلاس موسیقی میامدید درسته ???

مهدوی یه جورایی سر کوهه چون ۴ تا خیابان با ما فاصله است
زمستان که میشه اینجا برفش بیشتره و حتی من دخترها را گاهی مهد که جردنه نمیروم و سر کار نمیرم
یعنی برای من که این محدوده هستم مشکلی نیست ولی برای شما که از غرب می ایید بیشتر بررسی کنید
البته فقط شاید یکی دو ماه باشه ولی من کلا با مسیر نزدیک موافقم

راستی من شنیدم بلز و فلوت ! اشتباه نمیکنند ..... ارگ !!!!!!!
آلیس جان من با نظرات خارج از این تاپیک کاری ندارم ولی آخرین نفری که از مهدوی انتقاد کرد من بودم
ما میایم اینجا تبادل نظر کنیم شایعه کدومه عزیزم من خیلی چوب صداقتمو تو زندگیم خوردم
هنوز مهدوی به من زنگ نزده برای مصاحبه دوم فکر نکنین چون نپذیرفتنش اینجوری میگه نه عزیزم
معیارها متفاوت هست ما نظرمونو میگیم تصمیم گیری با خود طرفه