2737
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم من دیشب زدم منفی بود امروز اتفاقی دیدمش دیدم ی هاله کمرنگ افتاده سریع رفتم آزمایش دادم  م ...

وای راست میگی مبارکه؟ میشه برا منم ببینی منم شب زدم منفی بود صبح هاله نازک داشت

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
هیچکس تجربه ای نداشته؟

چرا من سه روز از پریودم گذشته بود بی بی زدم منفی شد بعد فرداش تو سطل نگاش کردم یه خط کمرنگ افتاده بود ازمایش زدم بارداربودم

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2740
چرا من سه روز از پریودم گذشته بود بی بی زدم منفی شد بعد فرداش تو سطل نگاش کردم یه خط کمرنگ افتاده بو ...

میشه بی بی چک منم ببینی  بزن رو عکس نور گوشیتو زیاد کن مررسی

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
میشه بی بی چک منم ببینی  بزن رو عکس نور گوشیتو زیاد کن مررسی

عزیزم مال تو صددرصد منفیه

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
ای وای من نمیخوام

هرچی صلاحته پیش بیاد 

2706