2733
2734
عنوان

شعور

1146 بازدید | 10 پست

دوستان می‌دونم عمدتاً نسبت به سلبریتی ها و کلا بازیگران دیدگاه منفی وجود داره..دلم هم نمی‌خواد به این موضوع دامن بزنم  .. با اینهمه میگم😌🤔

امروز یکی از بازیگرهای خیلی خوبتون(خوب در حوزه ی بازیگری)تشریف آوردن دفتر ..‌‌ سرد و یخ زده جواب بچه هارو دادند ..بدون اینکه سرشون رو بالا بیاورند .. آدمی که معلومات و سوادی فوق العاده دارند..آنقدر که دلت میخواد ساعت ها حرف بزنه و تو یاد بگیری.. اما در حیطه ی اخلاق و روابط اجتماعی آنقدر عبوس..آنقدر دور از آداب اجتماعی.. 

درگیر شدم با تمام جهان بینیم..این حجم از معلومات .. این حجم از سواد..این مقدار دریافت محبت و توجه از عموم مردم..اگر مارو به انسان شادتر..مهربان تر.. و خوش انرژی در تبدیل نکنه! به چه درد میخوره؟؟؟!!!!

اینا رو انقد مردم هجوم میبرن سمتشون فک میکنن چه گ و ه ی هستن..همین سحر قریشی رو ببین این مردم ادمش ک ...

نازنین قرار نیست تو این تاپیک به کسی توهین کنیم و یا احتمالا تهمت بزنیم..

شاید اون آدم داشته یه روز بدو میگذرونده

و واقعا اونی نباشه که شما اون روز دیدین

فقط ی بار برخورد داشتین؟

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید اون آدم داشته یه روز بدو میگذرونده و واقعا اونی نباشه که شما اون روز دیدین فقط ی بار برخورد د ...

عزیزم چقدر خوبه که نگاه مثبت دارید..

اما نه مدتهاست ایشون رو میشناسم و در پروژه ی دیگری هم باهاشون کار کرده بودم🌹

2728
عزیزم چقدر خوبه که نگاه مثبت دارید.. اما نه مدتهاست ایشون رو میشناسم و در پروژه ی دیگری هم باهاشون ...

عزیز دلم بازیگراهم مثل ما آدم هستن احساس دارن من الا پیش یه روانکاوی میرم که اون روز می‌گفت انقدر بازیگرا و افراد مشهور پیشش میان و چقدر ناراحتن که  از حال روحی بد تو خودشونن و دیگران فک میکنن خودشونو میگیرن عزیزم من یه آدم کاملا معمولیم ولی تو فامیل تو دوستام همش فک میکنن خودمو میگیرم چون خیلی تو خودمم جای شلوغ اذیتم می‌کنه وقتی میرم تو یه جمعی خیلی برام سخته همه هم فک میکنن خودمو میگیرم این بازیگرا هم طفلکیا خیلی هاشون اینجورین ما که از زندگیشون خبر نداریم البته که می‌دونم شما خیلی بیشتر از منو بقیه دوستان از زندگی هاشون خبر دارین ❤️

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
2738
نازنین قرار نیست تو این تاپیک به کسی توهین کنیم و یا احتمالا تهمت بزنیم..

اپیکور جان لطفا بهم پیام بده همش منتظرم آنلاین شی 🌹🌱

کاربری  سال ۹۷ من بی جهت تعلیق شد، بخاطر بحث با یک احمق و حرف حق زدن!