2752
2734
عنوان

زردی

141 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من مدتی هست که در گیر یرقان شدم و خب بخاطر طولانی شدن ازمایش خون سعی کردم اب زیاد و بید کاسنی و عسل مصرف کنم و خب 21 سالمم هست کسی تجربه ای از زردی داره بده من یکم نگرانم البت خیلیم زرد نیستم نسبت به قبل هم خانواده میگن رنگت بهتر شده ولی خب خارش دارم اگ کسی تجربه ای داره بگه ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آب انار زیاد بخور.خون رو تصویه میکنه اگه خود انار رو که الان بعید میدونم بتونی پیدا کنی بخوری چون باهسته اش میخوری یبوست میگیری 

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..
من ۱۴ سالم بود گرفتم خیلی حالت تهوع داشتم و زرد بودم دکترم متوجه نشد ولی کامل از چهرم معلوم بودیک ما ...

دقیقا من تو سایتا میگردم ی حرفایی میزنن ادم میترسه ولی خب فعلا تا اماده شدن جواب ازمایشم دارم عرق بید و آب زیاد میخورم ایشالله که خوب شم و مشکلی جدی نباشه 

عزیزم از عطاری شیرخشت بگیر و بخور باعث میشه دفعت بیشتر بشه و زودتر رنگ دونه های زرد خارج بشن و درست ...

اره حتما فقط شیر خشت یکم با مزش مشکل دارم ولی خب باید تحمل کرد بازم ممنونم از توجه و نظرتون🌸🙏

ان شاءالله که زودتر خوب بشی عزیزم. کار خوبی کردی آزمایش دادی.

مرسی عزیزم من راستی جواب ازمایشم اومد هپاتیت آ دارم دکتر گف داروی خاصی نداره خود ب خود خوب میشی