2733
2734
عنوان

در مورد اینستا سوال دارم

129 بازدید | 18 پست

بچه ها اینستای داداشم هک شده حالا هر کاری میکنیم پاک نمیشه گفتم کزارش بدم که مسدودش کنن ولی شما میدونید باید چند نفر گزارش بدن تا حساب مسدود بشه در این مورد چیزی میدونید بهم.بگید ممنون

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸

ایدی بده گزارش بزنم۰😐

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره میتونی استوری کنی خودت از فالورات بخوای گزارش بزنن 

من مغرور نیستم !برایِ زمانم ارزش قائلم ...من شنونده ی خوبی ام !اما بعضی از حرف ها واقعا ارزشِ شنیدن ندارد ...من آدمِ سردی نیستم !در گرم گرفتن با دیگران ، محتاطم ...من آدمِ بی مشکلی نیستم !از محدودیت هایم ، فرصت می سازم ...من با خودم راحتم !پس نیازی به تاییدِ دیگران ندارم ...من برایِ خودم هدف دارم !پس به کسی اجازه دخالت نمی دهم ...من خودم را دوست دارم ...
2740
ایدی رو بدم برام گزارش میزنی 

اره عزیزم حتما

من مغرور نیستم !برایِ زمانم ارزش قائلم ...من شنونده ی خوبی ام !اما بعضی از حرف ها واقعا ارزشِ شنیدن ندارد ...من آدمِ سردی نیستم !در گرم گرفتن با دیگران ، محتاطم ...من آدمِ بی مشکلی نیستم !از محدودیت هایم ، فرصت می سازم ...من با خودم راحتم !پس نیازی به تاییدِ دیگران ندارم ...من برایِ خودم هدف دارم !پس به کسی اجازه دخالت نمی دهم ...من خودم را دوست دارم ...
اخرین رمزی که یادت میاد چی بود

نمیدونم داداشم الا زنش داره میخورتش میگه چرا رفتی دخترارو فالو کردی هرچی میگه هک شده کار من نیست که باور نمیکنه  اینقد عصبیه میگه هیچی یادم نیست فقط برام گزارش بزن پاک بشه

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸