2733
2739
عنوان

خانم های باردار توجه کنند ( بیماری مننگوسل در جنین )

| مشاهده متن کامل بحث + 19287 بازدید | 58 پست
سلام مطمعنی بیماری منگوسل بوده چون شوهر منم نوزادی داشته و عملش کردن خوب شد فکر کنم تشخیس اشتباه بود ...

سلام. خانومی. میشه بگی شوهرتون عمل کردقبلا. من بچه ام داره این مشکل رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مطمعنی بیماری منگوسل بوده چون شوهر منم نوزادی داشته و عملش کردن خوب شد فکر کنم تشخیس اشتباه بود ...

سلام پسرمنم همچین مشکلی داره شوهرتون الان بی اختیاری ادرار نداره ؟چون دکتر گفت احتمال داره دراینده مشکل بی اختیاری داشتع باشه خیلی نگرانم 

ممیخوام این هفته عملش کنم الان مشکل حرکتی نداره امکان داره بعد عمل نتونه پاهاشو تکون بده ؟ 

2731
مادر عزیزم منم با تو همدردم منم بچم این مشکلو داشت بعد دوماه فوت کرد الان دوباره باردارم دعا کن این ...

چرا فوت شد ؟ پسر من الان ۴۰ روزشه هیچ مشکل حرکتی نداره دکتر میگع باید زود عمل شه خیلی نگرانشم 

بچتون چه علائمی داشت 

سلام عزیزم میشه درخواست دوستیمو بپذیری 

راهنمایی میخوام ازت درمورد منگوسل

2738
سلام پسرمنم همچین مشکلی داره شوهرتون الان بی اختیاری ادرار نداره ؟چون دکتر گفت احتمال داره دراینده م ...

سلام عزیزم بچتون جراحی شد؟ چند سالشه؟ میشه جواب بدید ممنونم

عزیز دلم غصه نخور خدا خواسته زود فهمیدی دختر من با این بیماری به دنیا اومد از روز اول بیمارستان و درمان و اتاق عمل هر روز زجر میکشید تا عمل کرد حالا که عمل کرده خدا رو شکر بهتره ولی این بیماری عوارض زیادی داره مثل فلج شدن و تاثیر روی مجاری ادرار و دفع مدفوع البته عوارض بسته به نوع و شدت بیماری بستگی داره سونو گرافیست من اصلا ندیده بود الان هم اسید فولیک بخور ایشالله توی بارداری بعدی مشکلی نداشته باشی و هر زمان به سلامتی باردار شدی از اولین سونو تا اخرین سونو بگو که این مشکل رو داشتی که با دقت بیشتری کارتو انجام بدن به امید سلامتی واسه همه مامانا و نی نی ها 

چرا فوت شد ؟ پسر من الان ۴۰ روزشه هیچ مشکل حرکتی نداره دکتر میگع باید زود عمل شه خیلی نگرانشم  ...

عزیز دلم نگران نشو شدت این بیماری توی بچه ها مختلفه یکی خفیف و یکی متاسفانه شدید دختر من هم همین عمل رو انجام داده در مورد بی اختیاری هم اورولوژیست گفت تا بعد از ۳ سالگی نمیشه تشخیص داد 

سلام دختر منم متاسفانه همین مشکلو داشت در چهار ونیم ماهگی متوجه شدم وسقط کردم علتش چیه

سلام وقت بخیر منم جنینیم این مشکلو داشته با گازستروشیزی ک بخشی از روده بیرون بوده .....شما بچه سالم دارین ؟بچه چندمتون بود و چ کارایی کردین قبل حاملگی ....ببخشید خیلی سوال میپرسم خیلی استرس دارم