2733
2734
عنوان

خزناک ترین و نوستالژی ترین موارد زندگی😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3181 بازدید | 94 پست

من یه همکلاسی داشتم تو ابتدایی یه بار جو گیر شده بود موهای جلوشو درآورده بود گذاشته بود رو مقنعش

اون موقع بود فر میدادن میذاشتن رو مقنعه این اون موقع خز بود کارش الان خز خزه

😂😂😂😂😂😂  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه مقنعه میپوشیدن یه شال هم روش مینداختن    

اونا که خوشتیپای صدا و سیما بودن. 😂

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
من یه همکلاسی داشتم تو ابتدایی یه بار جو گیر شده بود موهای جلوشو درآورده بود گذاشته بود رو مقنعش او ...

بدبخت ابتدایی بوده تز دیت و پا درامده نفمیده چکار کنه🤣🤣🤣🤣

بیش از اندازه لب و با رژ بزرگ کردن اگه یکی لب هاش کوچیک باشه منطقیه  ولی بعضی خانوما رو میبین ...

اخ گفتی 😂

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
مانتوهای زیپی کوتاه😐😐😐

زیپ هاشونو یادم نمیاد اما من چون خودم تو لباس تنگ نفسم بند میاد این قشنگ یادمه یه سریا انگار به زور مانتو تنشون کردی تازه هرچی استینشو بالاتر میزدی باکلاس تر بودی اکثرا هم لی بود 

2706