2733
2734
عنوان

خزناک ترین و نوستالژی ترین موارد زندگی😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3181 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون اهنگه بود به روح اعتقاد داری هر کیو میدیدم این یه تیکشو هی تکرار میکرد😂

ابرو نخ قیطونی هم خیلی داغون بود😆

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

وای مانتو خفاشیم الان یادم اومد😂

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

بیش از اندازه لب و با رژ بزرگ کردن

اگه یکی لب هاش کوچیک باشه منطقیه 

ولی بعضی خانوما رو میبینم لبشون کاملا متناسب بازم بزرگش میکنم 

اینکه همه می خوان شبیه هم شن(عملی جراحی که به گونه، لب بزرگ و بینی کوچیک منتهی میشه) 

این یکی بستگی به استایل شخصی شما داره و قصد توهین ندارم ولی

جین پاره پوشیدن، ساپورت و شلوار یوگا رو به جای شلوار استفاده کردن، یه سری از مانتو های باز، مو رو از پشت شال بیرون انداختن(من خودم به حجاب معتقد نیستم ولی یه سری از این قبیل مسایل توی پوشش آدمو نامرتب نشون مبده) 

2706