2733
2734
عنوان

بنظرتون خروج روح بوده ؟ لطفا کسایی که اطلاعاتشون خوبه راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 38 پست
سعی کن عزیزم اول از همه آزمایش بده  و هر دو هفته آمپول نوربیون بزن البته بعد از آزمایش این آمپ ...

من فشار روحی زیاد داشتم ولی خداروشکر از نظر جسمی سالمم فقط این حالت که پیش میاد تمام بدنم درد میگیره . نوروبیون هم اتفاقا تو فکرش بودم و به مادرم گفته به پزشک همکارش بگه برام نسخه بنویسه . ممنونم گلم

تششع منفی همون انرژی منفی همون حالات منفی که تو طول روز برای خودمون ایجاد میکنیم از گذشته رفتم آینده ...

رنجشی در کار نبود خانوم فقط پاسخی بود به سوء برداشت

مرسی از پستت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فشار روحی زیاد داشتم ولی خداروشکر از نظر جسمی سالمم فقط این حالت که پیش میاد تمام بدنم درد میگیره ...

خواهش میکنم عزیزم 

خداروشکر جسمی سالمی 

من حالا هم جسمم درگیر هست هم روحم برای همین فشارهای من بدتر هست ولی اونم سپردم دست خدا 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
رنجشی در کار نبود خانوم فقط پاسخی بود به سوء برداشت مرسی از پستت

🌹🙏

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2731
لازم برات نوشتم عزیزم خواهش میکنم عزیزدلم  سعی کن مراقبه های اشو یه فرد عرفانی هندی هست را انج ...

چندتا فایل مدیتیشن دارم . اگه این فرد که شما میگین خوبه حتما اجام میدم . بنظر شما علت اصلیش روحیه یا جسمی؟ یعنی ممکنه بخاطر افکار منفی باشه؟

دقیقا . بخدا اغراق نمیکنم ولی اون لحظه تا حد جنون پیش میرم اینقدر که بهم فشار میاد 

کسایی که تجربه کردن متوجه میشن شما چی میگید یه چیز دیگه من بعد اون اتقاق عجیب حس بویاییم قوی میشه و قشنگ میتونم حدس بزنم قراره چه اتفاقی بیوفته خیلی ترسناکه

یاد گرفتم این بار دستانم یخ کرد دستان کسی را نگیرم جیب هایم مطمئن ترست ...
چندتا فایل مدیتیشن دارم . اگه این فرد که شما میگین خوبه حتما اجام میدم . بنظر شما علت اصلیش روحیه یا ...

اره عزیزدلم بیشترین دلیلش ضعف جسمی و بعد ضعف روحی و افکار منفی از گذشته  رفتم آینده رفتن غیبت کردن ناراحت شدن غمگین شدن ترسیدن و...

برات بعدا می فرستم عالیه اشو 

کسایی که تجربه کردن متوجه میشن شما چی میگید یه چیز دیگه من بعد اون اتقاق عجیب حس بویاییم قوی میشه و ...

واسه من تاثیری نداشته ازاین نظر . ولی در کل من رویای صادقه خیلی میبینم