2733
2734
عنوان

بنظرتون خروج روح بوده ؟ لطفا کسایی که اطلاعاتشون خوبه راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوالاتی دارم ازت باید جواب بدی  اول اینکه تو تازگی ها که این اتفاق برات میفته آیا تو لحظه حال ...

یه سوال دیگه هم که دارم یه آزمایش کامل ام بدید 

من هم اینجوری میشم ولی به شدت شما نه ولی گاه گاهی ترس میگیردتم چونکه یه باره قلبم کند میشه و یه باره وحشتناک میزنه و بدنم تمامش درد میگیره جوری که به استخون میزنه 

و مال من مورد دوم و اول هست ولی دوم بیش تر هست و این هم خوب نیست چون من خودم برای خودم تششع منفی می فرستم 

و اینم بگم که من کمبود خون و آهن و د و ب کلسیم دارم برلی همین اینا باعث تشدید شدن این حالت میشه و باعث میشه از این حالت بترسم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2731
این مدت فشار روحی نداشتید یا اینکه جراحی سنگین چون من با این چیزا مثه شما میشم خیلی بدتر و تمام فردا ...

فشار روحی خیلی ساله دارم . جراحی سنگین نداشتم . خیییبی اذیت میشم اون لحظه واقعا مث شکنجست اصلا لذت بخش نیست مث تجربه خیلی های دیگه

خب من درگیری فکری زیاد داشتم و دارم همیشه

پایین نوشتم برات عزیزم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
ابتدا به یه پزشک مخصوصا نورو لوژیست مراجعه کن 😬یه سری مطالعات داشتم طبق اون ها ک سرو ته علمی هم ند ...

الکی جو ندید دوست محترم

یه سوال دیگه هم که دارم یه آزمایش کامل ام بدید  من هم اینجوری میشم ولی به شدت شما نه ولی گاه گ ...

حتما ازمایش میدم . اتفاقا تپش قلب وقتی بیدارم در طول روز دارم گاهی وقتا

فشار روحی خیلی ساله دارم . جراحی سنگین نداشتم . خیییبی اذیت میشم اون لحظه واقعا مث شکنجست اصلا لذت ب ...

احتمالا به خاطره همونه دقیقا مثه شکنجست منم وقتی اینجوری میشم تا چن روز خسته ام و تنم درد میگیره 

یاد گرفتم این بار دستانم یخ کرد دستان کسی را نگیرم جیب هایم مطمئن ترست ...
احتمالا به خاطره همونه دقیقا مثه شکنجست منم وقتی اینجوری میشم تا چن روز خسته ام و تنم درد میگیره&nbs ...

دقیقا . بخدا اغراق نمیکنم ولی اون لحظه تا حد جنون پیش میرم اینقدر که بهم فشار میاد 

پایین نوشتم برات عزیزم

دوست گرامی شما میای از تشعشع منفی صحبت می کنی اونوقت به من ک توصیه کردم به نورولوژیست مراجعه کنه میگی جو نده!!

مطلب جن رو هم عرض کردم هیچ پایه و اساس علمی نداره صرفا مربوط ب مطالعات خودمه

حتما ازمایش میدم . اتفاقا تپش قلب وقتی بیدارم در طول روز دارم گاهی وقتا

سعی کن عزیزم اول از همه آزمایش بده 

و هر دو هفته آمپول نوربیون بزن البته بعد از آزمایش این آمپول اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه  تقویتی هست و به کمتر شدن این حالت کمک میکنه 

بعدم تمرین کن اهنگ ها کتاب ها خوب گوش بده و بخون و تو لحظه حال باشو مثبتباش و گذشته و آینده نباشد همه چیز را به خدا بسپر جای این حالاتت را و از این حالاتت نترس 

دوست گرامی شما میای از تشعشع منفی صحبت می کنی اونوقت به من ک توصیه کردم به نورولوژیست مراجعه کنه میگ ...

تششع منفی همون انرژی منفی همون حالات منفی که تو طول روز برای خودمون ایجاد میکنیم از گذشته رفتم آینده رفتن 

غیبت کردن تهمت زدن قضاوت کردن و ...

من قصد بی احترامی به شما را نداشتم ولی تو ذهن من و همه جا افتاده جن و جن کلمه ی درست برای به کار رفتن نیست 

بازم ببخشید اگر باعث رنجش شما شدم

ممنون از کمکت عزیزم 

لازم برات نوشتم عزیزم خواهش میکنم عزیزدلم 

سعی کن مراقبه های اشو یه فرد عرفانی هندی هست را انجام بدی 

2706