2752
2734
عنوان

تبادل نظر بچه های شیر خشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 218519 بازدید | 1436 پست
سلام.. میشه بگی یعنی چی زینک داد؟الان دخترتون وزنش خوبه؟ منم دخترم وزنش ۲۴۵۰بود؛بهش شیرخشک میدم ول ...

زینک اشتها آوره.برای رشد مو و زیادشدن هوش هم خوبه.دخترم اشتهاش خوبه ولی وزن گیریش کمه.آزمایشاتشم خوبه خداروشکر.العان 9ماه و 17روزشه وزنش 7کیلو.علت وزن نگرفتنش معلوم نیست 

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
زینک اشتها آوره.برای رشد مو و زیادشدن هوش هم خوبه.دخترم اشتهاش خوبه ولی وزن گیریش کمه.آزمایشاتشم خوب ...

قطره اس یا شربت؟

خداروشکر که سالمه..انشالله کم کم وزنشم میره بالا

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطره اس یا شربت؟ خداروشکر که سالمه..انشالله کم کم وزنشم میره بالا

دخترشماچن وقتشه و وزنش چطوره؟شربت زینک پلاس

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
دخترشماچن وقتشه و وزنش چطوره؟شربت زینک پلاس

دخترم امروز ۳۵روزه اس...وزن تولدش ۲۴۵۰ بود با قد۴۸

۱۲روزگیش ۲۸۰۰بود از اون موقع وزنش نکردم

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤

سلام دوستان 

من دخترم هفت ماهشه از سه ماهگی به بعد فقط شیر خشک خورده الانم نان 2میخوره از وقتی شیر خشک میدم پیپیش سبزه پر رنگه اوایل فکر میکردم سرما خورده ولی دکتر بردم گفت بخاطر شیرخشکه کسی هست بچم مثل دختر بوده باشه.خوبم وزن نمیگیره الان که تازه رفته تو هفت ماه 6750کیلوست

سلام ببخشید  میدونم خیلی وقته تایپک زدین ولی مهمه باید بپرسم دخترم 44 روزشه شیرخشکیه روزانه نزدیک 600سی سی میخوره ببلاکarبخاطر رفلاکسش ولی وزنش تو یک ماه800 گرم زیاد شده چیکار کنم ب نظرم کمه باید یک کیلو رو اضافه میکرد وزن تولدش2800 وزن الانش4200

راضیم به رضای تو 
سلام دوستان  من دخترم هفت ماهشه از سه ماهگی به بعد فقط شیر خشک خورده الانم نان 2میخوره از وقتی ...

سلام پسرم من با ببلاک اینجوری میشد عوض کردم نان دادم .البته بعضی موقعه هم اینجوری میشه ولی کمتر از قبل

سلام به همه میشه راهنماییم کنین دوستان. دیگه کم اوردم نمیدونم چه کنم دخترم مرتب داره بالا میاره خی ...

كي بچتون بهتر شد گلم ؟ پسر منم چهار ماه و بيست و پنج روزشه خيلي بالا مياره و بچم همش جيغ ميزنه خيلي نگرانشم

سلام دوستا منم پسرم ۳ماه و۱۸روزشه شیرم کمه در کنارش شیرخشک میدم روزی ۳وعده هربار۶۰سی سی بعد یبوست شده اول گیگوز میدادم بردم دکتر گفت سوپرامیل بده ولی بازم یبوسته چیکار کنم لطفا کمک کنید

سلام دخترمنم پنج ماهشه رفلاکس داشت ببلاک ای اربهش میدم خوبه دیگه بالانمیاره ولی وزنش کمه بردمش دکترگفت عفونت ادراری داره که وزن نگرفته الان داره دارومیخوره دوباره ببرمش ازمایش ان شاالله که رفع شده باشه

2706