2733
2734
عنوان

تبادل نظر بچه های شیر خشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 218518 بازدید | 1436 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام خانوما خوبین دختر منم ۵ماهشه باوزن ۶و۴۰۰قبلا شیر خشک نان میدادم ماهی ۱۲۰۰اضافه میکرد از ۴ماهگی دکتر شیرخشکشو عوض کرد دیگه وزن اضافا نکرده شاید ۳۰۰گرم شیرخودمم میخوره به نظر شما بازم خودم شیر خشکشو عوض کنم الان سیمیلاک میخوره 

سلام خانوما خوبین دختر منم ۵ماهشه باوزن ۶و۴۰۰قبلا شیر خشک نان میدادم ماهی ۱۲۰۰اضافه میکرد از ۴ماهگی ...

چرا عوض کرده؟ خب به هر بچه ای یه شیر میسازه اگه نان بهش ساخته بود همونو میدادی

بچه ها یه سوال؟شماها هم بچه خانوم بدنیا اومده بود شیر خشک میدادید تند تند دستشویی میکرد؟؟من نان اچ آ ...

منم از دیروز دارم نان اچ آ میدم فعلا دوبار پی پی کرده ولی شل بوده و رنگش سبزه..مال شما هم سبزه؟ طبیعیه؟

منم از دیروز دارم نان اچ آ میدم فعلا دوبار پی پی کرده ولی شل بوده و رنگش سبزه..مال شما هم سبزه؟ طبیع ...

منم نان اچ آ میدم پی پیش سبزه فک کنم عادیه ...

بانان اچ آ وزن گیری بچه چجوریه ؟؟خوب میشه ،؟اخه وزن نی نیم کنه.....

منم نان اچ آ میدم پی پیش سبزه فک کنم عادیه ... بانان اچ آ وزن گیری بچه چجوریه ؟؟خوب میشه ،؟اخه وزن ...

اگه بهش بسازه اره وزن گیریش خوبه..مال من پی پیش سبز و بلغمی شد خیلیم نفخ و بیقراری داشت حس کردم بهش نمیسازه دیگه ندادم

سلام به همه ی مامانا من به بچه اولم اس ام ای دادم خیلی راضی بودم لبته اس ام ای خارجی دادم . الان به بچه ی دوم آپتامیل میدم . اولش آپتامیل ایرانی دادم بهش نساخت دکتر گفت خارجیشو بده چون یکم هم مشکل رفلاکس داشت . منم با بدبختی آپتامیل خارجی میخریدم میدادم بهش که البته واقعا عالیه . فقط مشکلی که هست اینه که شیر خشک های خارجی کلا کمیابه و قیمتش بالاس اگر آدم توان مالیشو داشته باشه بهتره که خارجی بده . من خودم یکی دو بار از اینستا خریدم سرم کلاه گذاشتن نامردا یکیشون که کلا نفرستاد اون یکی هم تاریخ انقضاش گذشته بود . باز خدا خیرش بده یکی از مامانا تو همین نی نی سایت یه سایت معرفی کرد بهم به اسم مادرآن من الان حدودا یک ساله از اونا میخرم . لینک سایتشونو میذارم اینجا شاید بدرد کسی بخوره . اون مامان خانم از نی نی سایت رفته کلا مثل اینکه ولی واقعا دستش درد نکنه https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/

2706