2733
2739
عنوان

مامانمو خیلی دوست ندارم چیکار کنم

4959 بازدید | 60 پست
وقتی به گذشتم نگاه میکنم میبینم که خیلی اذیتم کرده
البته سعی میکنم احترامشو مگه دارم به همین خاطر خودمو تو اتاق حبث میکنم تا کمتر باهاش
رو در رو بشم اگر تو خونه تنها باشیم من میرم تو اتاق از طرفی هم دلم میسوزه که تنها نشسته
اما خیلی از سادگی من و خصوصیات اخلاقیم سواستفاده میکنه
اما از اون طرف از خواهرم حساب میبره شدید
و خواهرم هر کاری دلش بخواد میکنه اما اگر من این کار رو بکنم فاجعه است
کلا از دستش شاکیم و دلم باهاش صاف نمیشه
از طرفی هم دوست ندارم گناه کنم نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم همه ما این دوران ها و احساسات رو تا حدودی تجربه کردیم .مادر تا آخر امر عزیزه ....هیچ وقت دلش رو نشکن ...بعضی وقت ممکنه از روی ندونستن یا محبت زیاد جوری رفتار کنن که بچه هاشون ازشون برنجن.....اما همیشه دوستش داشته باش بهش احترام بزار تا اونجایی که میتونی باهاش وقت بگذرون و بهش بگو که خیلی دوسش داری و چقدر برات عزیز و مهمه.
مادر ها عمرشون رو گذاشتن تا ما به این جا رسیدیم .....اینو هیچ وقت فراموش نکن ....من هم اینو نمیفهمیدم تا زمانی که خودم مادر شدم......
حتما از ىک روانشناس کمک بکیر که بتونی از طریق اون خاطرات کذشته رو باک کنی و هم خودت وهم رفتارت رو عوض کنی وکرنه هم عزیت میشی و هم در اینده مادر موفقی نخواهی بود
این تجربه من
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2738
عزیزم الان فقط سعی کن بی احترامی نکنی
خودت که مادر بشی اونوقت دیدت عوض میشه..اونموقع میتونی خوبیاشو ببینی
الان هرچی ام ما بگیم شاید نتو نی باور کنی که هیییییییییییییییچ مادری از بچه اش سواستفاده نمیکنه....ومحاله که عمدا" بچه اشو آزار بده.............
فقط احترامشو نگه دار و باهاش تندی نکن ............حداقل به خاطر 9 ماه بارداری که به خاطرت اذیت شده .............
دور از این هیـــــاهو
دلــــــم کـــویـــر می خواهد
و تنهــایی و سکوت
و آغوش ِ سرد ِ شبی که آتشم را فرو نشاند...
آخه چیکار کنم 27 سال خاطره ی تلخو چطور دور بریزم
اگر ندانسته اینکارا رو میکرد دلم نمیسوخت
چون همون کارایی رو که من کرده بودم و بدترین عکس العمل رو ازش دیدیم خواهرم میکنه اما بازم قربونش میره
تازه اگر دعواشون بشه میره تو اتاقش در رو میبنده و قربون صدقش میره و از دلش در میاره
و تو خونه حرف همیشه حرف خواهرمه
و این تبعیض ها مدام جلوی چشممه
منم بهت پیشنهاد میکنم که حتما" پیش یه روانشناس بری.....باور کن ضرر نمیکنی
دور از این هیـــــاهو
دلــــــم کـــویـــر می خواهد
و تنهــایی و سکوت
و آغوش ِ سرد ِ شبی که آتشم را فرو نشاند...
ای کاش خواهرم مدام جلوی چشمم نبود و من این تبعیض ها رو نمیدیدم
خیلی بیشتر داغون میشم
من پارسال یک مشکلی برام پیش اومد حالم خیلی بد شد انگار نه انگار گذاشت رفت با خواهرش و پدرم مسافرت
خواهرم هم فرستاد خونه ی خالم تا از بچه های اون پرستاری کنه
منم با افسردگی شدید تو خونه تنها بودم همون موقع نفرین کردم بعد از چند ماه از خواهرش جدا شد و الآنم قهرن
2706