2733
2734
سلام

پسر من 5روز که به دنیا اومده و امروز توی استفراغش یه مقدار خون بود یعنی تقریبا استفراغش گلبه ای رنگ شده بود

یعنی چیه؟؟؟؟؟ توی پوشکش هم همین طور

تورو خدا کمکم کنید ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
اولین صدایی که می شنویم صدای تپش قلب مادرمونه .....!!!!!
خوب اکه ببری دکتر بهتره
ولی نورمال نوزادان تا از روز تو مدفو و استفراغشون کمی خون بخاطر بند ناف هست
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم دختر من هم روز قبل از اینکه 5 روزگی ببرمش پیش دکتر استفراغش خیلی پر رنگ بود البته من خون ندیدم توش که دکتر گفت از زردی ش بوده چون بالا بود و بستریش کردن
ولی دیدن خون تو مدفوع میتونه مربوط به حساسیت نوزاد به پروتیین گاوی باشه بچه دوست من اینطوری بود البته اون بعد از یکماهگی نشون داد این علامت رو و دوستم نمیتونست به خاطر اینکه شیر به پسرش میداد لبنیات مصرف کنه چون تو مدفوعش خون دفع میشد
پسر منم زیر 5روز بود که خون توی ادرار بود یعنی پوشکش گلبهی شده بود دو تا دکتر بردمش هردو گفتن طبیعیه ولی توی استفراغ نمیدونم ببرش دکتر ضرری نداره خیالت راحت باشه
منم اون روز خیلی جوش زدم دوسه بار هم خون دیدم صورتی رنگ بود
الهی العفو العفو العفو
2740
حتما ببر دکتر.
منم دعا میکنم چیزی نباشه.
اگه تهرانی چون امروز جمعه است و مطب ها باز نیست بهتره ببری بیمارستان کودکان تهران تو خیابون طالقانی.
تورو خدا بیمارستان دولتی نرو.