2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به این جور چهره ها چیه؟

205 بازدید | 16 پست

یه جورایی لپ دار

اینم بگم که بی نهایت از شبنم مقدمی خوشم میاد ولی علت اینکه این عکسشو انتخاب کردم اینه که فکر میکنم بیشتر شبیه ب صورتمه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بقول ما اصفهانیا

دوسبداریه😁

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
من یک عدد لپ دار هستم که بشدت از صورته زاویه دار خوشم میاد 😔

دقیقا منم😑

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2740
وا سره چی؟؟؟بهش میخوره سلیطه باشه 

سر قیمت ی لیوان مس

شوهرم اون روز مغازه بوده برگشته گفته اینو چرا 15 تومن زدید من قیمت کردم سه تومن

شوهرمم گفته بیا فاکتورشو نشونت بدم 11 تومن خودم خریدم خلاصه دعوا راه انداخته ک آره شما ریشو ها😀 مملکتو نابود کردید و... منم باید مث الهام چرخنده چادر سرم میکردم ب ی نون و نوایی میرسیدم و... 😂😂

[QUOTE=133515313]سر قیمت ی لیوان مس شوهرم اون روز مغازه بوده برگشته گفته اینو چرا 15 تومن زدید من قی ...

بنده خدا فک کنم چند وقت بود بیکار بود برا همین اعصاب نداشته

حالا بعد این ماجرا هر فیلمی رو پرده ی سینما میومد این توش بازی میکرد😂