2733
2734
عنوان

تیروئید +عکس

130 بازدید | 11 پست

سلام خانوما

کسی بلده این ازمایشو تفسیر کنه؟؟

درمورد کمک کاری تیروئید خوندم ک چقد ضرر داره واس بچه

دکتر بهم گفت ازمایشم مشکوکه

ی ازمایش دیگ نوشت و هیچ دارویی نداده بهم

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

‏«پزشکِت | مشاوره آنلاین پزشکی» را در بازار اندروید ببین:

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.pezeshket&ref=share

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731

نرمالش بین٪۵۵ تا ۴/۵ هست برای شما ٪۲۴ هست بعنی اصلا کم کاری نداری و تمایل به پرکاریه و دکتر با توجه به سابقه ی تیروئیدت حدس زد خطای ازمایشگاهی و بهت گفت دوباره ازمایش بده و اگه دوباره ازمایش دادی و همین بود قرص تیروئیدت رو قطع میکنه...

نگران نباش فقط تو تاریخی که گفت برو تکرار ازمایش و دقت کن روز قبل ازمایش و تا لحظه ای که میری ازمایش ارامش نسبی و معمولی داشته باش و خیلی هیجانی عصبانی نباش..

2738
ممنونم❤

ادرسشونگهداربدردت میخوره 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
خواهش میکنم برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد..نگران نباش..⚘⚘⚘

ممنون

عزیزم‌شما فشارتم بالا میرفت؟؟ ینی پرکاری تیروئید باعث بالا رفتن فشار میشه؟؟

من فشارم اکثرا ۱۴روی ۷ 

یا ۱۳روی ۸هست

ک‌میگن بالاس ی کم

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤