2733
2739

خانم های گل ،کیا دارن اقدام میکنن به بارداری ؟ من خیلی میترسم که باردار بشم و زمستون سال بعد کرونا بگیرم😭بعد ۴سال تازه شرایط ایده آل شده برام که باردار بشم ولی متاسفانه مصادف شده با این بیماری 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی استرس دارم  که حین بارداری مریض بشم و چه بلایی سر نی نی میاد و اینا.از ی طرفم سن من و همسرم داره یکم زیاد میشه و هنوز اولین اقدام.بنظرتون کار معقول چیه؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
منم میخواستم اقدام کنم ولی میترسم و از اونجایی که اضطرابو استرس برا جنین بده فعلا دست نگهداشتم 

یعنی منم اقدام نکنم؟از سال پیش دارم برنامه ریزی میکنم برا تابستون امسال.باهزار امید و ارزو.برا تیروئیدم هم شروع کردم دارو میخورم .

2738
خیلی استرس دارم  که حین بارداری مریض بشم و چه بلایی سر نی نی میاد و اینا.از ی طرفم سن من و همسر ...

منم عزیزم همچین فکری دارم دودلم جرات اقدام ندارم.حتی با لینکه میدونم ب این راحتی باردارنمیشم ترس کرونا قرص جلوگیری میخورم😐

یعنی منم اقدام نکنم؟از سال پیش دارم برنامه ریزی میکنم برا تابستون امسال.باهزار امید و ارزو.برا تیروئ ...

منم ۷ ساله خانه دارم حدودا ۱.۵ سال پیش سقط داشتم تازه با خودم کنار اومده بودم برا اقدام که اینطوری شد حالا باز از سرم نیفته خیلیه

منم تیروئید دارم حواست به تیروئیدت باشه

مگه کرونا زمستونا میاد ؟!  منم دیشب به شوهرم گفتم یکی دو سال صبر کنیم ولش کنیم اقدامو قبول نکرد ...

میگن پاییز اوج میگیره.بلاتکلیف موندم.خیلی حس بدیه.

به نظرم باید با پزشک مشورت کنیم منم همچین مشکلی دارم تصمیم دارم با دکترم مشورت کنم ولی اخه میگن کر ...

اخه فقط بحث دکتر نیس شما باردار بشی دکترم بگه مسئله ای نیس که نمیگه اطرافیان وقتی بفهمن باردار شدی کلی سوال میکننو بیچاره میشی فشار عصبیش بیشتر میشه

منم عزیزم همچین فکری دارم دودلم جرات اقدام ندارم.حتی با لینکه میدونم ب این راحتی باردارنمیشم ترس کرو ...

من میخواستم خرداد اقدام کنم.هم دلم نی نی میخواد.هم میترسم.ولی اخه چقد صبر کنیم؟؟؟؟

2706