2733
2739
عنوان

کسی هست که قشم زندگی میکنه؟؟

6362 بازدید | 15 پست

دوستان سلام

کسی هست که از شهر دیگه به قشم رفته واسه زندگی؟

اوضاع زندگی چطوره اونجا؟راضی هستین؟

آخه همسرم داره منتقل میشه بندرعباس و احتمال زیاد قشم

میخوام ببینم چطوریه اونجا

دوسال اونجا بودم چند ماهه دوباره کوچ کردم بندرعباس..

تا جایی که راه داره سعی کن بندر باشی.قشمو اصلا پیشنهاد نمیدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسال اونجا بودم چند ماهه دوباره کوچ کردم بندرعباس.. تا جایی که راه داره سعی کن بندر باشی.قشمو اصلا ...

واقعأ؟من کوچیک بودم یه بار رفتم بندرعباس ولی هیچوقت تصور خوبی ازش تو.ذهنم ندارم نمیدونم چرا!

خود بندر فک نکنم بتونیم بیایم ، شهرستاناش کدومش بهتره؟

2728
سلام منم ازشهردیگه اومدم قشم بستگی به خودت داره شرایط زندگیت چطور باشه ازنظرمن خوبه

مردمش چطورن؟امنیتش خوبه؟

اجاره خونه ها،موادغذایی قیمتاش چطوره؟

واسه سرگرمی جایی داره؟مهدکودکاش چطوره؟

استاتر من سال 91 قشم زندگی کردم . از نظر من خوب بود البته اجاره خونه هاش گرونتر از شهر خودم ( کرمانشاه ) بود . از نظر مواد غذایی . خارجیهاش که مسلما از شهرهای دیگه ارزونتر بود . ایرانیهاش کمی گرونتر بود ولی نه به اندازه کیش .سبزیجات و صیفی جاتش خوب بود و تنوع داره .  ماهی و میگو اگه دوست داشته باشی معرکه بود . تفریحاتش بد نبود . مراکز خریدش همه جنسی داشتند از ارزون تا گرون . از بنجل تا برند . سواحلش بینظیر بود . آرامشش عالی بود . مردمش هم به همچنین . مردم نازنینی داره . امنیتش خوب بود . امکانات پزشکی اش از معمولی پایین تر بود .اگه خونه از بومی قشم کرایه کنی که بیشتر سنی هستند اعتقادی به پول پیش ندارند ولی بجاش پول 6 ماهه کرایه رو جلو میگیرن . محله های خوبش سام و زال 1 و 2 و بعدش نریمان بود . بعضی کوچه های محله هاش اون موقع آسفالت نشده بودند. اگه بچه مدرسه ای داری مدارس غیر انتفاعی معمولی رو به بالا داره . دولتی رو نمیدونم . پسر من دبستان اونجا رفت .  الان به مراتب باید امکاناتش بیشتر و بهتر شده 

بنظر من چند روزی با همسرتون برین اونجا قیمت اجاره ها رو بپرسین و یه نگاهی به خود جزیره بندازین . من خودم بشخصه عاشق اونجا هستم . بچه هام هنوز میگن برگردیم قشم برای زندگی . برای من که جنوبی هستم گرماش خیلی اذیت کننده نبود ( گرما و شرجیش زیاده طوریکه پاتو از در خونه بیرون میذاری خیس عرق میشی ) تموم مغازه ها - پاساژها و تاکسیهاش کولر دارند . 

2738
مردمش چطورن؟امنیتش خوبه؟ اجاره خونه ها،موادغذایی قیمتاش چطوره؟ واسه سرگرمی جایی داره؟مهدکودکاش چطو ...

مردم خوب و مهربون - امنیتش تو اون سالی که ما بودیم از شهرهای دیگه بیشتر بود تو اون یکسال من نشنیدم و ندیدم که کسی توهین کنه یا متلک به خانمی بگه و دزدی شده باشه . اجاره ها نسبتا گرون . خونه مبله هم اجاره میدن که اونها گرونترن . مواد غذایی اش گرونتر بود ولی ن زیاد . سرگرمی زیاد داره . سیتی سنتر 1 مرکز بازی داشت که جدید بود . مهد کودکاش بنظر من قابل قبول بودند دختر من یه مدت رفت و البته شهریه اش از کرمانشاه بیشتر بود 

سلام منم ازشهردیگه اومدم قشم بستگی به خودت داره شرایط زندگیت چطور باشه ازنظرمن خوبه

سلام.. ببخشید شما این آدرسو می‌شناسید  قشم. خیابان ولیعصر. جنب داروخانه ابو علی سینا. مرکز پخش زیکا..... اگر امکانش هست ببینید همچین آدرسی هست.. یه کانال دارن فوق‌العاده قیمتاش پایینه یکم شک دارم میخوام سفارش بدم اما میترسم الکی باشه.... توروخدا اگه امکانش هست برید ببینید واقعا هست این آدرس 🙏🙏

2706