2733
2734

من نامزدم. همسر من میره سرکار این ماه هم قسط وامشو داره چون ماه قبل نداد این ماه شده یکو چهارصد  یک و ششصد هم بیمه ماشین و دوتومن هم قسط ی وام دیگه هر چند روز بايد دويستومن روغن عوض كنه و كاراي ماشين ك بماند هنوز خونه نداريم و بايد جمع كنيم براي خونه خيلي فشار رومونه خيلي

مادرشوهرم از پول سوهرم ٣٠٠تومن٣٠٠تومن بر میداره هر وقت شوهرم از سرکار میاد‌خونه بیست روز ی تومن برداشت

داشتم با همسرم حرف میزدم درباره قسطامون گفتم ی تومن خرج خونه چرا شد؟گف اینقدر اونها دادن یبار من اونا قسط و قرض دارن

در حالی ک مادرشوهرم هفته پیش ۱۰۰تومن کرم خرید یا هر روز لباس میگیره اون وقت من کفتم این ماه ضد افتاب نخرم تا خیالم از قسط راحت باشه

بگین چطور ب شوهرم بگم

100 تومن  200 تومن مبلغی نیست واسش حرص بخوری از الان خودتو خراب نکن اون کار خودشو میکنه  ...

همسرم خاور داره روزی دوبار ی مسیر طولانی میره و میاد بخاط همین هر پنج شش روز یبار مجبوره ب تعویض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم خاور داره روزی دوبار ی مسیر طولانی میره و میاد بخاط همین هر پنج شش روز یبار مجبوره ب تعویض

خب درامد خاور ایونقدی هست ک 100 تومن 200 تومن توش گمه 

بیمه خاور1600شده؟؟

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2728

مث شوهر من جونش درمیاد بیست تومن بده من بعد فرت وفرت مث نقل پول میده به خواهرزاده هاش 

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            

از خرج خودت نزن ، بزار خودش یاد بگیره چطور مسائل مالیشو مدیریت کنه 

تو خرج خودتو کن اگه موند برا بقیه هم خرج کنه 

2740

منم مشکل تو رو داشتم شدیییید

ولی بهش گفتم مشکلی ندارم بدی ولی باااید بمن پول بدی برام کم نزاری

اونم گوش میکنه اول بمن میده بعد به خانوادش

مردا با زبون خر میشن فقط هرچقدر دعوا بحث کنی فایده نداره