2737
2734

سلام

خانما اینستا منو بلاک کرد چند بار دفعه اخر ی هفته بلاک بودم بعد ک از بلاک دراومدم چن تا از دوستامو فالو کردم یهو دوباره بلاکم کرد  الان دوباره چن روز بلاکم😭😭😭😭بعد هر کی فالوم میکنه تعداد فالورام تغییر نمیکنه مثلا ۳۰ تا میزنه رشد داشتی ولی میبینم عدد فالورا ۲ تا بالا رفته!!!! دلیلش چیه چیکار باید کنم؟؟؟ 

بعد بازدیدا و لایکا هم خیلی کم شده یهو ممکن بحاطر بلاک شدن باشه؟؟؟؟😭😭😭😭😭برای بلاک شدنم زمان نداده یعنی تا کی بلاک میمونم؟؟؟؟😔😔😔😔

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی[/QUOTE]

[QUOTE=133487926]هیچی

مرسی عزیزم اونوقت اینکه تعداد فالورام بالا نمیره و همونجور مونده علیرغم اینکه خیلیا دارن فالو میکنن جدیدا هم همین؟؟؟ چقدر مسخرس �😠

و اینکه تعداد بازدید پستا و لایکا و استوری و... کلا کم شده!!!!!با اینکه کلی فالور جدید داشتم😐

...
2738
مرسی عزیزم اونوقت اینکه تعداد فالورام بالا نمیره و همونجور مونده علیرغم اینکه خیلیا دارن فالو میکنن ...

لایک پستا نرماله ببین ایسنتا هرروز قوانین جدید میده بهتره پیجهای اموزشیو فالوو کنی که در جریان تغییرات باشی ج تمام سوالاتم توی این پیجها میشه پیدا کرد