2733
2739

نامزدی عروسی دعوا زایمان هرچی 

منونامزدم شوخی دستی زیادمیکنیم توجمع نشسته بودم یهونامزدم گفت ادای ... دربیار اداشوکه دراوردم یهو ذوق کرد حواسش نبود دستشوبردسمت رونم که نیشگون بگیره خودموکشیدم همه یهوساکت شدن باهم زدن زیرخنده حالاازاون روزهرکی منومیبینه دستشویهودرازمیکنه🤭🤭🤭🤭

ای کاش به قلبم طلوع میکردی تااتش چشمانت برهرکسی جزمن خاموش میشد کاش🌈

من والا روز عقد بالباس عروس داشتم توتالارمسرقصیدم انگاری بچه پاش گیرکرد ب لباس باکمر وسط تالارخوردم زمین تور سرم همچیم موهام خراب شد  یادم میاد نابودمیشم

رنگ ولایتhaircolorist

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من والا روز عقد بالباس عروس داشتم توتالارمسرقصیدم انگاری بچه پاش گیرکرد ب لباس باکمر وسط تالارخوردم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍عکس العملت چی بودبعدش؟؟

2731

لایک لطفا  

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   
2740

من امروز تو خونه ورزش ک کردم دمبل زدم نیم ساعت😐بعد دراز کشیدم نفس بگیرم حرکات شکمو برم خوابم برد😴

شوهرم متکارو پرت کرد سمتم گف بذار زیر سرت گردنت درد نگیره😐متکارو گذاشتم رو سرم خوابیدم 2ساعت😑😑

من نه منم
من امروز تو خونه ورزش ک کردم دمبل زدم نیم ساعت😐بعد دراز کشیدم نفس بگیرم حرکات شکمو برم خوابم برد😴 ...

🤣🤣🤣🤣🤣خسته نباشی واقعا🤭🤭🤭🤭

هیچی مثل برج زهرمار شدم دیگه عمم اومد یذره درس کردموهامو تورمو خیلی بدبودمن نمیدونم جراعروس داماد میخان برقصن ی مشت ادم میان وسط

رنگ ولایتhaircolorist

من بودم برمیگشتم آرایشگاه 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
2706