2737
2734
عنوان

دیشب خواب مادر بزرگمو دیدم

995 بازدید | 13 پست
سلام

مادر بزرگم دو سال پیش تابستون رفت پیش خدا. خیلی داغون شدم از رفتنش
امسال یعنی یک سال بعد مرگ مادر بزرگم پدر بزرگمم رفت پیشش و مارو تنها گذاشت هفته پیش چهلمش بود. منم باردارم و شوک بزرگی بهم وارد شد که باعث شد سرویکسم کوتاه بشه و کارم به درد زایمان بکشه که خدا رو شکر دکترا کنترلش کردن و از اون موقع استراحت مطلقم

من از بچگیم همین یه بابا بزرگو داشتم. شعرایی که واسم میخوند یادم نمیره تو گوشه بهم میگفت دختر چشم سیاه من روحت شاد بابایی

دیشب خواب مادر بزرگمو دیدم که داشت میرفت مراسم ختم واسه یکی که نمیدونم کی بود دیدمش صورتشو گرفتم تو دستم گونه های سردشو با دستام نوازش کردم با اشک تو چشامو بغض بهش گفتم عزیز حالم بده واسم دعا کن خوب بشم. اونجا برام دعا میکنی گفت آره دخترم مگه میشه دعا نکنم بغلش کردم کلی لپاشو بوسیدم گریه کردم. وای خدایا صبح که بیدار شدم انگار واقعا دیدمش خیلی خوشحال بودم که لمسش کردم

من شاهد جون دادنش بودم که چقدر آسون و آروم روح از بدنش خاررج شد حتی وقتی تو لباس قیامتش بود دیدمش بوسش کردم. دیشب که بوسیدمش صورتش مثل همون موقع سرد بود.......

خدایا همه رفتگان و خفتگان در خاک رو ببخش و بیامرز و نور به قبرشون ببار الهی آمین
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
حتما براشون خیرات بدین خدا رحمتشون کنه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا رحمتشون کنه ، منم به مادربزرگم خیلی وابسته بودم هنوز وقتی یادش میفتم گریه ام میگیره .
الان 4 ساله گذشته

برای مادربزرگ مهربون منم ی صلوات بفرستیم لطفا
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2738
آخی خیلی ناراحت شدم

مادربزرگ خیلی عزیزه

من با اینکه مادره بابامو 15 ساله از دست دادم ... ولی همیشه وقتی به یادش میوفتم گریم میگیره

برای شادی روح مادربزرگت صلوات میفرستم. خدا رحمتش کنه
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم خدا رفتگان همه رو بیامرزه بچه ها من حاضرم برای امواتتون قرآن و نماز بخونم اگه مایل بودید بهم سر بزنید تاپیکم توی امضام هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825615&PageNumber=1