2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا به درد من نخوردن 

رابط سینه

پد سینه

پشه بند

آغوشی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بستگی دترع چیا بخری و چ مارکی بخری من چن روز پیش رفتم فقط یه کالسکه و کریر و دوتا ساک بد۸میلیون ینی انصافا هنگ کردم چقد گرونه فکنم۲۰/۳۰تومنی در بیاد من ک چیزای ضروری و میگیرم فقط

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
2738
بستگی دترع چیا بخری و چ مارکی بخری من چن روز پیش رفتم فقط یه کالسکه و کریر و دوتا ساک بد۸میلیون ینی ...

میشه لطفا بگی چه مارکی ؟؟ ممنون

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
اوه چه گرون.... چه مارکی گرفتین این وسیله هارو

واای عزیزم تیکرامون با همن. گل پسر شما هم شهریوریه  

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
بستگی دترع چیا بخری و چ مارکی بخری من چن روز پیش رفتم فقط یه کالسکه و کریر و دوتا ساک بد۸میلیون ینی ...

نه بابا !! چقدر گرون شده همه چیز

من پارسال کالسکه و کریر گرفتم ۷۰۰ تمن ایرانی دلیجان

کل لباساو وسایل و تخت هم شد ۱/۲۰۰

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

فقط یه تخت وکمدو چن دس لباس شده ۶ تومن اون یکی هارو میزارم هروقت دنیا اومد هرچی لازمش شدبخرم ازالان انبارنمیکنم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

من سال ۹۶یسری وسایلشو گرفتم اما اکثرش ۹۷گرفتم تو خرداد دیگه جمع شد هم تخت گرفتم هم کمدو ویترینی البته مامانم گرفتش هم کهنه شور کلا ست کالسکه و اینا لوازم بهداشتی ست حمام خیلی چیزای دیگه کلا فک کنم ۷تومن شد گهواره ایناام گرفتم تختشم مدل نوزادی نوجوانیه

محکم بشین دلم این دور اخره
2706