2733
2734
عنوان

نمیدونم چه دردیه افتاده جوونم

88 بازدید | 3 پست

از وقتی این بیماری کرون اومده اینقدر دستمو شستم با آب و با وایتکس کار کردم رو دستم یه ماهی بود دونه های ریز و خارش دار زده و ورم میکنه یه کوچولو.. حالا دیشب دیدم به صورتم هم زده و صورتم ورم کرده امروز رفتم داروخانه یه کرم نرم کننده خوب خریدم و مشکلمو گفتم یه امپول حساسیت برام نوشت زدمش ولی اصلا خوب نشدم نمیدونم چکار کنم فک کنم انقد از ژل و وایتکس و ریکا استفاده کردم اینجوری شدم کسب اینجوری شده صورتمم خیلی میخاره

😵😵😵

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

کسی اینجوری شده

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اگزماعههههه 

جدا چکار باید بکنم😧

2731