2733
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم

202 بازدید | 8 پست

با انتقالیم موافقت نکردن دارم دیوونه میشم،بنظرتون با گفتن مریضی مادرم ک نیاز به مراقبت داره امکانش هست بهم انتقالی بدن؟ بابا نمیتونم تو غربت لنتی های لجباز نفهم

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا شرایط چهارسال پیش منو داری انقدر دنبالش دویدم که نگو ولی نشد اخرشم انقدر درس خوندم هفت ترمه درسم تموم کنم؛منم اولاش انگار جونمو میگرفتن میخواستم برم شهرشون بعد کم کم عادت کردم دوستامم که مهمانی گرفتن مشروط شدن بعد دو ترم برگشتن کلیم از واحدای درسی عقب افتاده بودن پشیمون بودن؛فقط یکیشون رفت تا اخرترم برگشت اونم خیلی درس میخوند معدل الف شده بود

دقیقا شرایط چهارسال پیش منو داری انقدر دنبالش دویدم که نگو ولی نشد اخرشم انقدر درس خوندم هفت ترمه در ...

کاش دانشجویی بود،من بدبخت کارشناسی و ارشدم شهر خودمون نبودم اینم از کار ۳۰ سالم باید نباشم نمیدونم چ حکمتیه سهم من همیشه تنهاییه😭😭😭

...
کاش دانشجویی بود،من بدبخت کارشناسی و ارشدم شهر خودمون نبودم اینم از کار ۳۰ سالم باید نباشم نمیدونم چ ...

خب خوبه پس دانشگاه برات تجربه شده دیگه میدونی همه چی به عادت تبدیل میشه تو زندگی

2738