2737
2734
عنوان

امروز تولد شهید هادی هست

714 بازدید | 54 پست

سلام و وقت بخیر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4241145/امروز-روز-تولد-شهید-ابراهیم-هادیدعای-توسل-تقدیم-به-ایشان

عزیزم کافیه دیگه، متوجه شدیم

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی تولد پسرمم هست😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
این تاپیکه ده هزارمه😖 .فهمیدیم بخدا😢 روحشون شاد

من نمی دونستم اینقدر تاپیک هست

گفتم ثواب کرده باشم

2738
عزیزم من در مورد شهید هادی اطلاعات میخوام. چیزی در موردشون نمیدونم. خیلی حرفشونو شنیدم

من ازش حاجت گرفتم چیز محال

عزیزم من در مورد شهید هادی اطلاعات میخوام. چیزی در موردشون نمیدونم. خیلی حرفشونو شنیدم

تونت اسمشو بزن خیلی چیزا میاد.کتاب سلام برابراهیم هم دانلودکن بخون  باهاش آشنامیشی

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
تونت اسمشو بزن خیلی چیزا میاد.کتاب سلام برابراهیم هم دانلودکن بخون  باهاش آشنامیشی

مرسب گلم. از تاپیکت هم ممنونم. نمیدونم چرا یه عده عادت کردن به ضد حال زدن. خوب اگه برا شما تکراریه دعوتتون نکردن نیاین تو تاپیک

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2706