2733
2739
عنوان

شوهرم منو زد

4870 بازدید | 103 پست

بچه ها خیلی ناراحتم

۸ساله زنشم،یک سالم نامزد

یه پسر ۱۰ ماهه داریم

دیروز تا لنگ ظهر خوابیدیم

ساعت ۱۱ظهر بچه بیدارم کرد منم باهاش بازی میکردم

شب قبلشم من سردرد داشتم همسرمم پا درد داشت بخاطر کلسترول

پسرمم جوریه بد میخوابه که تا خوابه نباید سروصدا باشه وقتیم بیداره باید از کنارش تکون نخورم همش گریه میکنه

حالا ظهر بیدار شدیم سر ناهار دعوامون شد بعدش منو زد،یعنی بد زد

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

خیلی وقته تاپیک نزدم،

دیروز این اتفاق افتاد الان دو شبه اومدم خونه بابام

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی وقته تاپیک نزدم، دیروز این اتفاق افتاد الان دو شبه اومدم خونه بابام

الکی الکی کتکت زد؟؟؟

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

گفت پاشو یه کوفتی درست کن بخورم برم گفتم چی گفت نون و پنیری چیزی بعدم گفت بودو نبودت برام تو این خونه فرقی نداره این حرف رو بخاطر ناهار وقتی پسرم ۲ماهه بود گفته بود

گفتم این بار دومته که این حرفو زدی بودو نبود توام برام فرقی نداره 

2740

اثرات قرنطینه

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .
خیلی وقته تاپیک نزدم، دیروز این اتفاق افتاد الان دو شبه اومدم خونه بابام

کار خوبی کردی تنهاش گذاشتی.تنها  بشه هم به کار زشتش فکر میکنه هم خانواده ت میدونن وازت حمایت میکنن.

الکی الکی کتکت زد؟؟؟

بخدا که الکی بود فقط میگفت خفه شو منم میگفتم نمیشم بار اخرت باشه این حرف میزنی 

خلاصه هی همینو تکرار میکردیم یهو بچه رو گذاشت زمین با لقد و دوتا چک زد پشتم😔

2706