2733
2734

هرکسی علاقه داشت شرکت کنه اسمشو بگه بنویسم.قراره ۴۰روز کنار هم دعای معراج بخونیم 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۰ نفریم فقط؟؟

آره متاسفانه دوبار به نیت هرکدوم خونده میشه تو ۴۰ روز .روز اول فاطمه اس عددا مشخص .عدد کنار اسامی هم تاریخی که به نیتشون خونده میشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2738

چون کسی عزب باشد و خواهند که به آسانی امر ازدواج دست دهد یا برای او فرزند عزیز حاصل شود سه روز متوالی روزهای سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم ( ایام البیض ) را روزه دارد و هر شب وقت خواب این ایات را بیست و یک بار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند و از خداوند متعال حاجت خود را بخواهد و سپس به خواب رود . اگر در هر ماه یک بار به این دستور عمل کند مطلوب به آسانی و خوشی حاصل شود.

سوره فرقان ایه ۷۴

وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا ﴿۷۴﴾

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
آره متاسفانه دوبار به نیت هرکدوم خونده میشه تو ۴۰ روز .روز اول فاطمه اس عددا مشخص .عدد کنار اسامی هم ...

سلام عزیزم خوبی 

طاعات ۱و عباداتت قبوا درگاه حق میگم ی شهید هست مسئول کمیته ازدواج جوانان بهش لقب دادن موافقی این چله تموم شد ی چله هدیه ب این شهید بزارب ؟ شهید علی حاتمی تو نت بزنی قشنگ میاد بالا 

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
زینب منو دریاب😀😀😀😀چرا نمیای اینجا منو ببینی گوشیمو فلش کردم..واتساپم پرید

😁😁😁😁😁

2706