2737
2739
سلام
من حدود چند ماه دنبال مهد میگردم و تقریبا تمام مهدهای نیاوران کامرانیه و فرمانیه رو رفتم
لطفا کسی اگه اطلاعاتی در مورد مهدهای این منطقه داره بده ممنون میشم چون برام زبان و رفتار خوب از همه مهمتره و امروز مهد نونا تو دروس رو هم رفتم
حالا بین نونا و خانه دوست موندم کسی میدونه چه جوریه و واقعا همون جیزیه که میگن
ممنون از همکاریتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به همگى هر چند خیلى از زمان سوال کننده مى گذره به هر حال من الان دیدم دخترم مهد و پیش دبستانى نونا بود عالى بود مخصوصا از نظر تربیت بچه ها و دیسیپلین هاى لازم حیف حیف که به خاطر کلاس اول ما نتونستیم اونجا بریم چون جابجا شدیم رفتیم یه منطقه دیگه و به مدرسه دور شدیم معلم کلاس اولش خانم پادامى جز بهترین معلم هاى اوله زبانش هم تا زمانى که ما اونجا بودیم عالى بود

هفته قبل از مهد نونا وقت گرفتم تا مهد رو ببينم. چند روز بعد مهد رو ديدم و همونطور كه گفتيد جلوي در هر كسي رو راه نميدادن و بايد از قبل وقت ميگرفتيد. خوب مهد كوچيك با بوي رنگ و نفت و خفه و همه چي تو هم. حياط كوچيك با چند تا وسايل بازي كه چنگي به دل نميزد. كلاسهاي فوق العاده كوچيك و اون طور كه فهميدم يكي از كلاسها براي پيش دبستاني ها بود كه داشتند نقاشي ميكشيدن پشت همون نيمكتهاي مدرسه زمان ما. كلا سه تا كلاس بود براي ٣ تا ٤ سال و يكي ٤ تا ٥ سال و اونيكي پيش دبستاني. يه فضاي بزرگتر هم بود براي جشن و مراسم كه پر از صندلي بچه دوتا دورش. خلاصه كه بچه با پوشك نميگيرن زير ٣ سال نميگيرن و مهد كلاس قرآني هم داره. كلاس زبان كه فقط يه كارتون يا فايل انگليسي گذاشته بودن تا بچه ها تلفظ رو درست ياد بگيرن. همين اميدوارم مفيد بوده باشه.

هفته قبل از مهد نونا وقت گرفتم تا مهد رو ببينم. چند روز بعد مهد رو ديدم و همونطور كه گفتيد جلوي در ه ...

عزیزم من هم دوباره دارم راجع به مهد نونا تحقیق می کنم! یکی از همکارام خیلی تعریف می کنه از تربیت و اخلاقشون! من سال گذشته آزمایشی پسرم را دوهفته مهد گلهای ناز گذاشتم توی همون محدوده ولی با گریه و بی قراری بچه را در آوردمش! از اون موقع تا حالا پرستار داره تو خونه! راضیم فعلا! شهریه نونا هم نسبتا بالاست فکر می کنم علاوه بر خرجهای اضافی که می تراشند!

2738