2733
2739

سلام

دخترم ۶ماه تمام هس و متوجه شدیم دریچه ی میترالش ناکارامد هست 

کسی تجربه داشته؟

فوق تخصص قلب کی خوبه؟

هزینه هاش چطورن؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

والا دختر من حين تولد يه سوراخ كوچيك تو قلبش بود گفتن تا يكسالگي رفع ميشه به خودي خود ولي پيگيري كرديم رفع هم شده بود شكر خدا ولي من خودم دريچه ميترال قلبم تنگه به صورت مادرزادي مشكل خاصي ندارم ولي مشابه مشكل دختر شمارو نداشتم نميدونم ولي ختما پيگيري كنيد

والا دختر من حين تولد يه سوراخ كوچيك تو قلبش بود گفتن تا يكسالگي رفع ميشه به خودي خود ولي پيگيري كرد ...

عزیزم با توجه به وزن نگرفتن و سرماخوردگی همیشگیش دکترقلب بیمارستان اینجا توصیه کرد برای عمل بریم تهران

ولی واقعا سردرگمم کدوم دکتر خوبه

چون علاوه بر اینکه نمیدونم کدوم دکتر خوبه دنبال یه دکتر با انصاف هم هستم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با توجه به وزن نگرفتن و سرماخوردگی همیشگیش دکترقلب بیمارستان اینجا توصیه کرد برای عمل بریم تهر ...

سعي كن فعلا به فكر پيدا كردن بهترين دكتر باشي چون خيلي مهمه ببرتش بيمارستان ميلاد اگر بيمه داري بيمارستان هاي خصوصي نبر 

2728
سعي كن فعلا به فكر پيدا كردن بهترين دكتر باشي چون خيلي مهمه ببرتش بيمارستان ميلاد اگر بيمه داري بيما ...

فعلا پیش دکتر مهرانفر و یوسف نیا بیمارستان دی

و بیمارستان لواسانی دکتر دانش اموز

و مهدوی بینارستان رجایی وقت میگیرم