2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بهش سوپ بده فرنی بده پوره سیب زمینی هویج بده 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731

منم تازه راجب‌این موضوع‌تاپیک زدم گفتن به کارت واکسنش مراجعه کنم پشت اون نوشته

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
2740

پسر من ۸ ماهشه حریره لب نزد بهش نمیساخت فقط سیبزمینی دوست داره.

منم تو همه ی غذاهای خودمون ی سیب زمینی میندازم وقتی پخت با یکم از اون غذا قاطیش میکنم بهش میدم بخوره.

بنظرتون مشکلی نداره.

از ۶ ماه و نیمه ای اینکارو میکنم‌

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
فقط حریره میدی بهش چرا خب؟ منم ۹ میره ت ۷ ماه دکتر گفته سه وعده غذا بده بش صبحا حریره میدم ظهرا سوپ ...

عزیزم مطمعنی بچهاتون شیشماه اخ من فقط میدونم حریر بادام میدم 

ماه ششم:حریر بادوم . فرنی

ماه هفتم: غذاهای ماه ششم+ پوره ی هویج. پوره ی سیب زمینی. پوره ی کدو حلوایی. اب سیب یا پوره سیب

ماه هشتم: غذاهای ماه شش و هفت + سوپ مرغ با  برنج. سوپ گوشت با برنج. عدسی. سوپ مرغ با عدس. سوپ گوشت با عدس. اب هویج

و این برنامه ی غذایی همچنان ادامه داره. یعنی دادن هیچ غذایی قطع نمیشه

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
ماه ششم:حریر بادوم . فرنی ماه هفتم: غذاهای ماه ششم+ پوره ی هویج. پوره ی سیب زمینی. پوره ی کدو حلوای ...

ممنونم‌ از راهنمایتون . یعنی تو ۷ ماهی اینارا بدم ممنونم . جدول تغذیه نداری دقیق بدید . 

ماه ششم:حریر بادوم . فرنی ماه هفتم: غذاهای ماه ششم+ پوره ی هویج. پوره ی سیب زمینی. پوره ی کدو حلوای ...

بچه من تازه ۴ ماهش تموم شده ...وزنش کنه میشه بهش فرنی بدم الان؟؟

ممنونم‌ از راهنمایتون . یعنی تو ۷ ماهی اینارا بدم ممنونم . جدول تغذیه نداری دقیق بدید . 

جدول تغذیه ندارم. دخترم رو پیش متخصص تغذیه کودکان میبرم . واقعا رو اصول پیش میره. توی شش ماهگی غذا رو از روزی 3 قاشق چ شروع کن و هر روز یک قاشق به میزان غذاش اضافه کن تا به 13 قاشق برسه و دیگه از اون بیشتر نده. وقتی میخوای از عدس استفاده کنی عدس رو از قبا بخیسون پوستش رو بگیر و بعد به غذای بچه اضافه کن. به همه ی غذاها کره اضافه کن به جز عدسی که کمی روغن زیتون و چند قطره لیمو ترش اضافه کن.

امیدوارم مطالب براتون مفید باشه

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2706