2733
2739
عنوان

تنبل خانوما تشريف بياريد تو 😐😂

103 بازدید | 6 پست

بياييد اينجا بنويسيد كه در طول روز چه كارايي مي تونيد بكنيد ولي نميكنيد ؟ 

چه امكاناتي داريد ولي استفاده نميكنيد ؟ 

مثلا من خودم هميشه ماهي ١٠٠-٢٠٠ ميدادم كتاب ميخريدم ، در حالي كه بهترين كتابخونه رو تو دانشگاه داشتيم يا كتابخونه نزديك خونمون

٢٠٠ ت پول سيو ميشه هر ماه وقتي از اونجا كتاب ميگيرم

يا مثلا ميذاشتم اتاقم ميشد كثااافطططط ولي الان هر شب تايمر ميذارم سر ١٠ مين تميزززه تميزههه

شما هم بگيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من نفهمیدم چی کار میکنی کتابارا توضیح بده

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

من پلوپز دارم چهار ساله ازدواج کردم اصلا نگاش نکردم دیگه آون توستر دارم بلد نیستم غذا بپزم باهاش ، کامپیوتر فقط شده آرشیو عکسایی که تو گوشیم جا نمیشه از بچم ، دوران دانشجویی کلی کتاب داشتم تو کامپیوتر میخوندم  ، اصلا استفاده مفید ندارم انگار از امکانات

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘