2737
2734
عنوان

شوهرمو خیلی با بقیه مقایسه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 25 پست
ب ویژگی های مثبت و خوبش فکر کن بگو مثلا هر چی بخوام واسم میخره ولی شوهر فلانی ایجور نیس و خیلییی چیز ...

خب وقتیم میام خوبیاشو با بقیه مقایسه کنم باز کم میاره

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
سعی کن بیشتر دوسش داشته باشی اخلاقای خوبشو مرور کن تو ذهنت

اخلاق خوبش کمتر از اخلاق بدشه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتیم میام خوبیاشو با بقیه مقایسه کنم باز کم میاره

چرا خب چشه مثلا میگی قیافش خوبه شغلش برا مثال خوبه کم کم ک میتونی بگی مشکل نازایی مث بعضی مردا خدای نکرده نداره فکر کنی خیلی ویژگی خوب پیدا میکنی عزیزم انشاءالله ک کنارش زندگی خوبی داشته باشی 🌹

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
چرا خب چشه مثلا میگی قیافش خوبه شغلش برا مثال خوبه کم کم ک میتونی بگی مشکل نازایی مث بعضی مردا خدای ...

مشکل من اخلاقشه

من دلم محبت میخواد، نمیتونه

منم از کمبود با عالم و آدم تو ذهنم مقایسش میکنم

2728
مشکل من اخلاقشه من دلم محبت میخواد، نمیتونه منم از کمبود با عالم و آدم تو ذهنم مقایسش میکنم

باهاش حرف بزن بگو باعث سردی و یکنواختی  زندگیمون میشی حداقل واسه خوشی خودش یکاری میکنه دیگه 

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
باهاش حرف بزن بگو باعث سردی و یکنواختی  زندگیمون میشی حداقل واسه خوشی خودش یکاری میکنه دیگه&nbs ...

هزار بار گفتم

خسته شدم دیگه از محبت گدایی کردن😢

خیلی سخته عزیزم درکت میکنم بعد از کرونا برو پیش مشاور ایشالا درس بشه مشکلتون عزیزم ❤

ممنون از همدردی کردنت❤انشاءالله

2740
به رو خودش نمیارم تو دلم مقایسش میکنم و واسه همین همیشه اعصابم خورده

نکات مثبتشو ببین فقط

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
نکات مثبتشو ببین فقط

نکات مثبتش کم میاره پیش منفیا

نکات مثبتش کم میاره پیش منفیا

پس نتیجه ظاهر بینی خودته گلم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....