2752
2734
عنوان

شوهرم با خانوادش رفته مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 8740 بازدید | 86 پست
sarina21ts
+3
1392/5/14 2:01 ب.ظ

به نظرم خونواده ی شوهرش عمدا می خواستن که فقط پسرشون بره وگرنه یکم زیادی مشکوکه که بگن ما یه نفر بیشتر جا داریم

این حرفو بیشتر به مجردا می گن نه این که مردی که زن و بچه داره

منم فکر میکنم درست باشه.... چه معنی داره وقتی یه جای خالی بیشتر ندارن تعارف کنن
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
بابا هی آتیش این طفلکو تند تر نکنید

شوهرت خیلی خیلی کار بدی کرده ولی تو هم که میشناختیش لج نمیکردی کارتو میبردی خونه انجام میدادی با ماشین خودتون میرفتی اون که پیشنهاد داده بود که با ماشین خودتون برید اونجوری بهتر بود حتی اگه تو مسافرت بهتون بد هم میگذشت دیگه بهتر بود ژیش جاری و برادر شوهرتم بهتر بود ....

کلا مردا کار خودشونو میکنن نمیدونم چی تو سرشون میگذره
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر منم کار بدی کرده ولی تو هم مسافرت نرو چون بعدش میگه من رفتم خب تو هم رفتی این به اون در... بزار زشتی کاری که کرده براش بمونه دیگه هم بهش زنگ نزن
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
2731
باید بهش زنگ نزنی از این به بعد هم تنهایی برو مسافرت نه با خونواده خودت با دوستات تا استرس و تجربه کنه اگه با خونوادت بری نگرانیشان کمتره واست .
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .
از قدیم گفتن گربه از چوبی که بالا نگه داری بیشتر می ترسه تا چوبی که بالا می بری و می زنی توی سرش عجب ضربالمثل جالبی
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
آره ظهر تابستون ولی این الان فکر میکنه که چه مرد پیروزیه که تونسته رو حرف زنش حرف بزنه وتنهائی بره.درصورتیکه مرد وزن برای هم وبرای دلخوشی هم زنده ان
وان یکاد الذین کفرولیزلقونک بابصارهم لما سمعوا الذکرویقولون انه لمجنون وماهو الا ذکر للعالمین
عزیزم کار شوهرت خیلی اشتباه بوده که راضی شده بدون تو بره تو هم خوب کردی نرفتی چون برادرش برگشته گفته یه جای خالی داریم تو بیا مگه شعور نداشته که برادرش زن داره
این یعنی اونا اصلا تو رو حساب نکردن خوب کردی نرفتی اما به نظر من فوری مسئله رو به خانواده خودت نکشون عزیزم
چقد این کارای من محشرنننننن خودم عاشقشونماااااااااااااااا http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=30269&ChatDate=30-4-1393
سارینا درست میگه منم یه بار همسرم با خونوادش رفت مسافرت کلی زنگ زدم غر زدم بعد که برگشت کلی مغرورم شده بود فکر میکرد من دلم براش تنگ شده اما دفعه بعد باهاشون رفت من اصلا زنگ نزدم هیچی هم نگفتم فکر میکنه براش مهم نیستم از وقتی اومده انقدر مهربون شده مرتب میگه چرا دلت برام تنگ نشد
Lilypie Fourth Birthday tickers
باید بهشون میگفتی یا دوتایی با ماشین خودمون میریم یا هیچ کس نمیره
چطور تونسته شما و تنها بزاره
ولی به نظرم دعوا نباید میکردی
من یه بار یه مورد اینجوری برام پیش اومد...با این تفاوت که همسرم خیلی وقت بود خانواده اش رو ندیده بود و یمخواست بره و من نمیتونستم برام
در کمال آرامش و مظلومیت و همراه با بغض گفتم دلت میاد من و تنها بزاری و بری
میدونم دلت برا خانواده ات تنگ شده ولی من جر تو کسی رو ندارم
تمام مدتی هم که قرار بود بره مظلوم و مغموم . تو چشمام اشک بازی میکرد که اخرشم نرفت گفت پیشت میمونم عزیزم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
ببخشید آ ولی قطعاً شوهرتوهم مثل شوهر من از اون آدمای ضعیف النفسه که وایمیسته دیگرون وبویژه خونوادش براش تصمیم بگیرن مطمئناً تو رو دروایسی خونوادش مونده که این کارو کرده ............باید خونوادشو بشوری بندازی رو بند تا خشک شن من تازه بعد 10 سال تونستم این کارو بکنم وبهشون بفهمونم که ما یه خونواده مستقلیم و اینقدآویزون نباشن.......
زندگی بدون عشق ومحبت هیچ معنایی پیدا نمیکنه
من این طور برداشت کردم که شما میلی نداری با خانواده همسرت مسافرت بری و دنبال بهانه بودی که همسرت هم نره. ولی اون ترجیح داده بدون شما بره. آقایون ممکنه یکی دو سال ابتدای ازدواج از خانواده خودشون چشم پوشی کنند اما با گذشت زمان و عادی شدن زندگی متاهلی به سمت خانواده خود برمی گردند. شما باید همراه همسرت می رفتی
به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
من اگه بودم احتمالا بلیط هواپیما میگرفتم به مقصد اردبیل و خودم رو به شوهرم نشون میدادم که بفهمه منم میتونم هر کار خواستم بکنم و البته بدونه سر قله قاف هم بره با سختی من با راحتی و خرج کردن میرم.

البته بستگی به اخلاق شوهرت هم داره.

وای خدا، تازه میگه آبرومو بردی ؟؟ بگو تو آبروت زمانی رفت که بدون من پاشدی رفتی... عجبا
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.