2737
2739
عنوان

بی اشتهایی کودک

81 بازدید | 5 پست

سلام.پسر من دو سالشه و خیلی بد غذا میخوره خیلی کم.و به هزار مکافات.خیلی زیاد هم بد دارو هست یعنی امروز بهش زینک سولفات دادم دقیقا یک ساعت گریه میکرد.دوستان چه پیشنهادی دارید؟

خودت جلوش با عشق و علاقه دارو بخور. ولی بهش دارو نده. صبر کن تا دلش بخواد.

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

هرچی دوست داره درست کن .مثلا سیب زمینی رو خودت جیپسی کن بخوره. پیتزا .انواع غذا با مرغ میشه پخت که حالت فست فودی داره بچه دوست داره. حلوا درست کن بزار قالب بزنه بخوره .به دلش راه بیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرچی دوست داره درست کن .مثلا سیب زمینی رو خودت جیپسی کن بخوره. پیتزا .انواع غذا با مرغ میشه پخت که ح ...

همه اینکارا رو میکنم وقتی نمیخوره حرصم در میاد انگار تغییر ذائقه داده.غذاهایی که قبلش دوست داشت الان نمیخوره

همه اینکارا رو میکنم وقتی نمیخوره حرصم در میاد انگار تغییر ذائقه داده.غذاهایی که قبلش دوست داشت الان ...

عاد یه خواهرم دیگه حرص نمیخوره. غذاهای فست فودی رو یاد میگیره درست میکنه .امشب شام براش حلوا درست کرد که بخوره .شیر خشک میده جون بگیره.خرما مقوی هست