2733
2734
عنوان

دعا برای طلای گم شده

3060 بازدید | 41 پست

وای بچه ها طلای خواهرم گم شده دست من امانت بود وای دارم سکته میکنم همه جارو گشتم نبود😭😭😭😭 خواهر شوهرم چ فکری میخواد بکنه دست من امانت بود اخه😭😭😭😭 توروخدا بیایید چن تا صلوات نذر کنید همگی باهم بفرستیم شاید پیدا شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو تا حلقه های من و شوهرمم تو کیف دوستم بود تا بریم دریا . گمشون کرد

پولشو داد؟

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین
قرض نبود ک امانت اورده بود خونه من بمونه خاک تو سرم..النگو بود سرویسش بود یکی از النگوهاش نیس 😭😭😭 ...

نگران نباش انشا الله پیدا میشه .یه بارم مامانم انگشتر خواهرمو امانت نگه داشت بعد یه هفته گفت گم شده همه خونه رو گشتیم نبود نگو گذاشته تو قندون

[QUOTE=133141139]تو خونه گم شده؟[/Qاره فک کنم😭😭😭😭😭😭

ببین من موتورمو دزدیدن یه دعا نویس رفتم دعا داد گف 3 روزع پیدا میش روز سوم صبح بود ساعت 11 یهو شوهرم زنگ زد گف طرف تصادف کرده موتور هیچیش نیس پیدا شده اگ رشت هستی و پیدا نکردی شمارشو و ادرسشو بت میدم بروپیشش 

2706