2733
2734
عنوان

سلام ۱۶ سالمه و ... 😥

963 بازدید | 57 پست

سلام خانوما من ۱۶ سالمه و میخوام برای اولین بار صورتمو بند بندازم (اصلاح کنم) ولی از دوازده سیزده سالگی وحشتناک جوش میزدم و پلی کیستیک هم هستم ... تقریبا یه ساله که تک تک جوش میزنم و فقط جای جوشام مونده و الان که میخوام بند بندازم میترسم باز صورتم پر بشه از جوش... چیکار کنم قبل و بعد از اصلاح که اصلا جوش نزنه صورتم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جوش میزنم برای همین بند نمیندازم

با ریش تراش میزنم

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2738

میگم زشته من با بیس سال سن هنو نمیدونم پلی کیستیک چیه؟؟

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

بند نزن اه بند چیه همش بدبختی

پودر موبر صورت دپی بزن عالیه

بعدش هم یه خیار بردار نازک نازک برش بده بزار رو صورتت

کرم مرطوب کننده اصلا بعدش نزن 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706