2733
2734
عنوان

اقدامی ها ....

93 بازدید | 22 پست

خانما چند روز به موعدتون مونده....یا ازش گذشته...در چه حالین

من ماه اول اقدامم.....۴روز موعدمه......ولی شکم درد دارم فکر کنم پریودشم😑

عشق دلم امید زندگیمی آرمانم👶🏻🧿❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام برا تعین جنسیت چ کارایی انجام دادین؟

فقط خدا 

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

من فردا موعدمه.روز ۲۸ سیکلم.یه هفته پیش لکه دیدم.الان همش دل و کمرم درد میکنه و حس میکنم دارم پریود میشم اینقدری که همش تو دسشوییم فک میکنم دیگه اومده

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2740
من فردا موعدمه.روز ۲۸ سیکلم.یه هفته پیش لکه دیدم.الان همش دل و کمرم درد میکنه و حس میکنم دارم پریود ...

فکر کنم باردار باشی

عشق دلم امید زندگیمی آرمانم👶🏻🧿❤️  

منم فردا موعدم هستش

دیروز صبح بیبی چکم مثبت شد تو سه دقیقه

امروز منفی😭

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
فکر کنم باردار باشی

اخه علائمم مثه پریودمه دقیق.

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢