2733
2734

نه خواهری دارم نه برادر نه دوست صمیمی نه یه ادم بامعرفت خیلی تنهام خیلی زیادباید قرص ضد افسردگی مصرف کنم 

از تمام مشکلات بگذریم چون از حوصله خارجه تجربه یه رابطه رو‌در طول زندگیم‌نداشتم واس همه تعجب برانگیزه آره اصلا خوشگل نیستم ولی خب منم خدا افریده چ کنم؟خوش هیکلم نیستم خیلی زیاد درشتم تو ارتباط برقرار کردن مهارت ندارم بخدا هول ازدواج نیستم ولی همش با خودم میگم مگه میشه یک‌ نفرم حتی بم فکر نکرده باشه؟تا کی تنها بمونه هیچکس نبوده بم ابراز علاقه کنه مکه میشه یه ادم هیچ نکنه مثبتی نداشته باشه از خودم متنفرم از خودم بیزارم....همسنای من الان دنیارو فتح کردن چرا انقد بی هیجان زندگی کردم اعتماد بنفسم زیر صفره 😭😭😭

لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا، و بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده تو خواهد شد که بجای پاسخ به لبخندهایت به تمام سازهایت خواهد رقصید😊😊🙈❤

اعتماد بنفس تون  پایین

همه چیز چهره نیست !  خیلی ها  زیبایی بی نظیری دارن  ولی تا باهاشون هم کلام میشی ، میخوره تو ذوق ت !!

روی توان مندی هاتون کار کنید ،  خودتونو باور کنید  و  برای بهتر شدن تون قدم بردارید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی تو زمان خودش اتفاق می افته.

آدمی به امید زنده هست 

امیدوار باش

بخدا بهتر که با کسی نیستی.

منم تا ۶ ماه پیش هیچوقت  با کسی نبودم

ولی حالا که هستم اصلا خوب نیست 

آواز دهل از دور خوش است

از زندگیت لذت ببر

2731

عزیزم وقتی تو خودت خودتو زیبا نمیبینی خود به خود این حس به بقیه هم انتقال پیدا میکنه. اعتماد به نفس داشته باش. به خودت و ظاهرت تا میتونی برس. هیکلت اگه خوب نیس میتونی ورزش کنی عیبشو برطرف کنی. اگه همش بشینی منفی بدی زندگیت همینجوری میمونه. بعدم دوست داشتن به قیافه نیست. من خیلیا رو دیدم زیبا نبودن ولی بختشون باز شده. اصلا رو ازدواج تمرکز نکن. فعلا فقط برای دل خودت به خودت برس. 

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
2740
عزیزدلم باورکن همه چی ازدواج نیس،باورکن زیبایی،باورکن هیکلت فوق العاده است،باورکن همه چی به قدرت ذهن ...

باور کن چاقم موهام کم پشته تو ۱۷ سالگی بیماری گرفتم سه تا عمل شدم خداروشکر خوب شدم ناشکری نمیکنم باور کن صورتم پر از اکنه هس باور کن برا هرکس خوب بودم قدرمو ندونس همه مردم عقلشون ب چشمشونه هیچ پسری ب قلبت نگاه نمیکنه تمام زندگیم با حسرت و عقده نگاه کردن عکسای بلاگرای خوشگل گذشت باور کن واقعیت زندگی اینه...

لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا، و بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده تو خواهد شد که بجای پاسخ به لبخندهایت به تمام سازهایت خواهد رقصید😊😊🙈❤
عزیزم این طور نگو همه آفریده ای  خدا زیبان به نقاط مثبتت فکر کن

مشکل اینه ک هرچی میگردم یه‌دونم پیدا نمیکنم....

تا زمانی ک خودت خودتو دوس نداشته باشی از دیگران چ توقعی داری.همیشه ب خودت ارزش قائل باش و دوست داشته باش خودتو.عزت نفس و اعتماد ب نفستو انقد پایین نیار.حالا مگه چن سالته؟

فکرت راحته خوشبحالت

اینطور فکر میکنی واقعا؟....

باور کن چاقم موهام کم پشته تو ۱۷ سالگی بیماری گرفتم سه تا عمل شدم خداروشکر خوب شدم ناشکری نمیکنم باو ...

خسته نباشی خواهر، خب همینطوری خودتو افسرده میکنی دیگه،برو عکس بدون آرایششونو ببین به زندگی امیدوار میشی

من یکی رو سراغ دارم یه خال سیاه بزرگ پنج سانتی روی گونه اش کنار بینینش بود، واقعا بد نما کرده بود صورتشو، انننقدر اعتماد به نفس داشت و در مورد ازدواج امیدوار بود که نگو،احتمالا نمیرفته اینستا

2706