2737
2739

با خودم فکر میکنم اگر جواب من باعث بشه اون نفر تصمیم به سقط بگیره تصمیم به طلاق بگیره نسبت به زندگیش و همسرش سرد بشه یا تصمیم اشتباه بگیره ارتباطتش با خونوادش بهم بریزه و.... من چه مسئولیت بزرگی به گردنمه،

خواهش میکنم بیاین راحت به یکی پیشنهاد طلاق ندیم راحت از چند جمله زندگیشو قضاوت نکنیم دچار اشتباه نکنیمش اینجا همه چی مجازی گفته میشه اما تاثیرش روی یک آدم  کاملا واقعیه ، شاید یکی با حرف ما ساعت ها  مشغول بشه فکر کنه قشنگ نیست، بی کلاسه ، ساده اس ، زبون نداره  ....

مراقب دل همدیگه باشیم ❤

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی؟🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

هزاران آفرین به نظر من باید به زیبا شدن زندگی همدیگه کمک‌کنیم نه به متلاشی وتلخ شدنش 

خانمایی که قصدطلاق دارین وبچه دارین ازتون خواهش میکنم خییییییلی به بچتون فکرکنید😔اگه دوست داشته باشین ازتجربیاتم براتون میگم 🙋‍♀️

دقیقا منم همینطورم چون گناهش هم گردنمونه

آفرین تاپیک هشداردهنده ی خوبی زدی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
خدا عقلو واسه چی داده    اگه قرار باشه هر کی یه چیزی بگه من بدوم برم همون کار رو بکنم سنگ ...

درسته ولی ما هم باید وظیفه خودمونو درست انجام بدیم چرا باعث دلگرمی نباشیم

من متنفررررم از ادمايي كه عكس خوراكي ميزارن خب بخور نوش جونت چرا مياي عكس ميزاري واقعا خيليييا هستن ...

حق دارین کار قشنگی نیست مخصوصا توی این اوضاع

2706