2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی جونم چرا عزیزم نگران همون ان تی بودی حتما خداروشکر به خیر گذشت منم تازه دارم بهتر میشم
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
2731
وای بمیرم چقدر سخت انشا.. که دخترت قدرتو بدونه عزیزم همین که الان بهت میخنده دیگه اونموقع یادت میره
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
سلام سلاله جون . به سلامتی ... دختر گلت مبارکت باشه و لذتش و از این به بعد ببری عزیزم .... اشکالی نداره خداروشکر روزهای سخت با یه هدیه خدا . تموم شد و روزهای خوب اومدن . روزهای سختت رو فراموش کن .مامان خوشکل از این به بعد مهمه خدا هم بزرگه . اگه تونستی عکش دخملت و بزار ببینیمش . برای ما هم دعا کن .....
خدایا . دوستامو منتظر نزار . به دلشون نی نی و چشماشونو روشن کن . دلشادشون کن . مرسی خدا جون
2706