2752
2734
عنوان

چرا اکثر وقتها عروسها نامحرمن ولی موقع حمالی که میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 67 پست
یک بار نش برم اونجا خواهرش ظرف بشوره همش من میرفتم می شستم یک بار تصمیم گرفتم نرم شوهرم باهام بحثش شد که چرا خونه مامانت کار می کنی اینجا نه . اخه خونه مامانم مامانم به غیر من کسی و نداره ولی اون 3 تا خواهر داره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قصدک جون خودتو عذاب نده اینا از حسودیشونه
به خدا خودتو پیر میکنی من تجربه اشو دارم که میگم سه سال تو خونه شوهرم سوختم دم نزدم چون شوهرم اصلا منو نمیدید الانشم همینطوره ها ولی من دیگه ادم قبلی نیستم وقتی نتونم اوضاع رو تغییر بدم خودم تغییر کردم تا کمتر بسوزم
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
مادر شوهر من خیلی زرنگه جلوی شوهرم به من کار نمیگه اما اون که نیست هی میگه این کارو بکن اون کارو بکن
وقتی هم میاد خونه ما وقتی میفهمه شوهرم در پارکینگو باز کرده داره میاد خونه میپره تو آشپزخونه یعنی دارم کار میکنم
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
2731
قاصدک جان به خدا منم همینطورم خودمون رو دادیم پرو شدن
من جاریم مثل خانوما میشینه من بدبخت باید پاشم بیارم ببرم و بشورم انگار وظیفه شده اگه نکنم شوهرم که شوهرمه مادر شوهرم همون وقت گله گذاری میکنه اعصاب برام نمی ذاره
منم کمتر میرم خونشون
سر همین موضوع هم دعوا شد ولی این یکی رو کوتاه نیومدم نرفتم
کمتر برو خونشون
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
چرا قاصدک جون
خوب نباید برات مهم باشن بعضی خانواده ها اخلاقشون اینجوری همه کارا رو سری میخوان انجام بدن مثل مادر شوهر من فکر میکنه همه دنیا می خان چشمش بزنن عادت کرده به کار قایمکی
واسه چی انقدر برات مهم اند که اعصابتو بریزن به هم
سری انجام دادنشن بخوره تو سرشون . ای اش همین بود .اگر روزی دختر دار شم تا بمیرم نمی زارم شوهر کنه .چند ماه اول شوهر م خوب بود ولی الان اگر اونا کوچی ترین گلایه ای از من پیشش کنن دیگه من میشم گناهکارترین ادم روی زمین
تو هم مثل خودشون باش خیلی رک بگو فلانی بیا با کمک هم ظرفا رو بشوریم انگار امشب ظرفا زیاده
اگه نیومد بگو صبیر میکنم تا کارت تموشه بعد با هم میشوریم و بیا بشین چند دقیقه بعد دوباره بگو بعدم بیخیال شو
دوبار که اینطوری گفتی حساب کار دستشون میاد
جاریه من که رفته به مادر شوهرم گفته همیشه من دارم خونتون کار میکنم بعضیا(من)دست به هیچی نمیزنن.
حالا قضیه چی بوده.جاری من پا شده تو خونه ی مادر شوهرم برای ناهار غذایی که من ازش متنفرم درست کرده میگه چرا کمک نکردی.
من تو خونه بابام عمرا ظرفای این غذاهم نمیشستم ولی اونجا میشورم و اون میشینه میگه توان ظرف شستن روندارم. آخرشم که ظرفا تموم میشه مادر شوهرم بهش میگه دستت درد نکنه خیلی خسته شدی واون پررو پررو میگه اشکال نداره
نباشی ، نمی تونم