2752
2734
عنوان

چرا اکثر وقتها عروسها نامحرمن ولی موقع حمالی که میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کلا خانواده شوشو چیزی بهم نمیکن ولی خوب از شوشو میپرسم اونم سیر تا پیاز قضیه رو میذاره کف دستم
به همین راحتی
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
2731
از سیر تا پیاز زندگی پسراشونو داماد و دخترشون باید بدونن
منم از اون روز دیگه اصلا در مورد جریان دامادشون سوال نمیکنم
شوشو هم که اصلا هیچی نمیگه ازشون فقط بهش گفتم من احوال پرسیدم خواهرت هیچی نگقت
اونم طرفداری خواهرش میگه حتما بعدا فهمیده
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
من و خواهر شوهرم تقریبا هم زمان باردار بودیم بخاطر همین تو دوران باردای همدیگرو ندیدیم چون دوریم اون دوقلو باردار بوده تا روز اخری که یکی از قلاش سقط شد به ما نگفتن که دوقلو بوده یعنی همه غیر منو وشوشو میدونستند
فقط چش ما شور بوده
اخرشم طفلی تو 8 ماهگی زایمان زودرس داشت و اون یکیم که موند کلی اذیت شد
الان بعد 4-5 سال هنوز از یاد من نرفته
با اینکاراشون فقط خودشونو ضایع میکنن
مادر شوهرها همشون همینن . مشکل دارن مخصوصا وقتی که عروسشون از دخترشون سرتر باشه . مادرشوهر من داشت عکس البوم بچگیمو میدید همش می گفت منم برا دخترم این کارارو کردم وقتی البومشونو دیدم جز از پارک رفتنشون عکسی نداشتن . ادم باید با همتراز خودش ازدواج کنه
مادر شوهرها همشون همینن . مشکل دارن مخصوصا وقتی که عروسشون از دخترشون سرتر باشه . مادرشوهر من داشت عکس البوم بچگیمو میدید همش می گفت منم برا دخترم این کارارو کردم وقتی البومشونو دیدم جز از پارک رفتنشون عکسی نداشتن . ادم باید با همتراز خودش ازدواج کنه
منم همش شوهرم میگه به مادرم و خواهرم زنگ بزن . اونا اصلا خونه زنگ نمی زنن و فقط بهگوشی شوهرم زنگ می زنن . همش تا من زنگ میزنم خونشون میگن دل به ل راه داره الان می خواتستم شمارتونو بگیرم .ازشون متنفرم
بابا من میرم خر حمالیشونو می کنم کاراشونو می کنم به اسم خودشون یا یکی دیگه در میره
یه نمونش مادر شوهرم تو یک سال سه بار عمل کرد من چون خونشون می نشستم از قبل عمل تا روزی که خوب خوب شد تمام کاراشو کردم بعد هر جا نشست گفت خدا خیرشون بده خواهرام و دختر خواهرام زحمت منو کشیدند ....انقدر سوختم
البته من چشم براه تشکر نبودم اما حرفش خیلی برام سنگین بود
من حتی میرفتم کمکش لب به هیچی نمیزدم واسه شام یا نهارم نمیموندم میومدم خونه خودم اونم اصرار نمیکرد .
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
از شوشو پول گرفتن نمیدن
من پسرم که مهد میرفت هر ماه میپرسیدن چقدر میدی چقدر هزینه کلاساش میشه
اما الان خواهرش رفته عر دو بچشو غیر انتفاعی نوشته میگم چقدر شده میگه هنوز صحبتی نکردن چقدر باید بدیم
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
من تو خونه بابام تو نازو نمت بودم یه خواستگارایی رو رد می کردم که دخترشون تو خواب هم ندیده بود اصلا اینا فکر نمی کردن از خانواده ما دختر بتونن بگیرن اما حالا چی هر کاری دارن سری انجام میشه من کلا غریبه هستم و میرم خونشون انقدر کم محلم می کنن و ای کاش شوهرم دل سوزم بود