2737
2734
عنوان

دندانپزشك داريم توي سايت؟!

60 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

من سوال داشتم در مورد درمان نيمه كاره مونده دندان و اينكه نميشه با توجه به اوضاع اين روزا مراجعه كرد به دكتر

يك دندون عَصب كشي و پر شده دارم كه دكتر تاكيد كرد حتما بايد روكش بشه

حدودا سه ماه داره ميشه و از الانم معلوم نيست تا كي بشه كه دكترها بازم شروع كنند و مطب ها باز بشه.

اينهمه فاصله افتادن ممكنه چه اتفاقي بيفته؟ ايا با رعايت كردن بهداشت تا چند ماه ديگه سالم مي مونه و ميشه بعدا روكش كرد؟!

سوال بعدي هم اينكه دقيقا همون سه ماه قبل دندون ديگه اي و پايه ي ايمپلنت و گذاشت دكتر، و الان تقريبا موعدي بود كه قرار بود مراجعه كنم براي گذاشتن روكش روي پايه

فاصله زماني افتادن براي اين دندون چه عوارضي ممكنه داشته باشه؟ 

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اره با رعایت میشه فعلا حفظش کنی، سعی کن با اون قسمت غذاهای سفت مثل ته دیگ و اینا نخوری که نشک ...

دقيقا هر دو دندون يك سمت هستند و اصلا با اون سمت غذا نميخورم 

و روزي دو مرتبه هم مسواك ميزنم

ممنون از پاسختون 

خيلي نگرانش بودم

2728
سوال بعدي هم اينكه دقيقا همون سه ماه قبل دندون ديگه اي و پايه ي ايمپلنت و گذاشت دكتر، و الان تقريبا ...

هیچ عوارضی

فقط مراقب باش با خوراکیهای سفت اون پایه ایمپلنت(همون فیکسچر و اباتمنت) شل نشه

هرگز تسلیم نشوید  معجزه ها هر روز رخ می دهند  شاید فردا روز شما باشد 
دقيقا هر دو دندون يك سمت هستند و اصلا با اون سمت غذا نميخورم  و روزي دو مرتبه هم مسواك ميزنم ...

خواهش میکنم

نگران نباش عزیزم طوریش نمیشه

هرگز تسلیم نشوید  معجزه ها هر روز رخ می دهند  شاید فردا روز شما باشد 
2740