2737
2734
عنوان

سقط جنین

515 بازدید | 53 پست

آخرش قلبش تشکیل نشد بعد این همه انتظار هم این شد بارداری من.....دکتر قرص زیرزبانی نوشت برام هرچهارساعت سه تا استفاده کنم دیروز مصرف کردم و خونریزی شبیه پریودی دارم ولی تا حالا سقط نشده کلی طناب زدم ،زعفرون خوردم،یه دبه بزرگ آب گذاشتم رو شکمم،پله بالا پایین کردم،پریدم ،پروانه رفتم،آب گرم گذاشتم کمر و شکمم ولی نیوفتاد چیکار کنم کسی تجربشو داره؟؟

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
4زیره بخور  البته شکم اول بد سقط میشه قرص باید بیشتر مصرف کنی

۶تا قرص نوشته بود برام مصرف کردم ولی انگار ن انگار

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶تا قرص نوشته بود برام مصرف کردم ولی انگار ن انگار

بستگی به بدن داره ولی شکم اول به سختی سقط میشه منم برج 4سقط داشتم پوچ بود کورتاژ شدم

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
2731
بستگی به بدن داره ولی شکم اول به سختی سقط میشه منم برج 4سقط داشتم پوچ بود کورتاژ شدم

کورتاژ دردش زیاده؟؟بیهوش میکنن؟؟بعد اون مشکلی نداشتی؟؟

کورتاژ دردش زیاده؟؟بیهوش میکنن؟؟بعد اون مشکلی نداشتی؟؟

کورتاژ عالیه نه درد حس میکنی نه بعدش بیهوش اندازه یک ربع هم چی رحم ت تمیز میشه کیف میکنی من هم سابقه سقط داشتم هم کورتاژ از خدامه کورتاژ کنن

برج 4سقط داشتم برج بهمن دوباره حامله شدم خداروشکر این قلبش تشکیل شده ولی شوهرم اخلاق نداره قهر کرده ...

وااااااا از خداش باشه بچه سالم داشته باشه چقد بی احساس...سقط نکنیا ب حرفش گوش نده خدا داده خودش هم روزیشو میده

2740
کورتاژ عالیه نه درد حس میکنی نه بعدش بیهوش اندازه یک ربع هم چی رحم ت تمیز میشه کیف میکنی من هم سابقه ...

واقعا اسمش ترسناکه خیلی ها میگن دردش زیاده آدمو میترسونن

وااااااا از خداش باشه بچه سالم داشته باشه چقد بی احساس...سقط نکنیا ب حرفش گوش نده خدا داده خودش هم ر ...

خانواده م میگن سقط کن ولی دلم نمیاد نگهش میدارم 

خورم بچه طلاق بدون پشتوانه بها خیلی بهش دادم خودش گم کرد هرچی پول داشتم برداشت رفت شوهرم با لباسا تنش با من ازدواج کرد جور همه چیز من گردن گرفتم ولی آقا زرنگ بازی برام در میاورد سر کار نمی رفت 

خدا کمکت کنه عزیزم من شنیدم با سرکه حموم کنی هم میفته

یعنی چجوری بریزم تو وان بشینم توش یا چجوری؟؟

واقعا اسمش ترسناکه خیلی ها میگن دردش زیاده آدمو میترسونن

نه به هیچ عنوان درد نداره هرکی گفته دروغ گفته انکار نه انکار سقط کردی من 3تا کورتاژ داشتم به محض که میومدم تو اتاق در حد یک ربع چون گیج بودم دراز میکشیدم بعد از این اتاق به اون اتاق

خانواده م میگن سقط کن ولی دلم نمیاد نگهش میدارم  خورم بچه طلاق بدون پشتوانه بها خیلی بهش دادم ...

واااااای عزیزم خدا پشت و پناهت باشه مواظب هدیه ای ک بهت داده باش ب حرف کسی هم گوش نده شاید این آخرین فرصت باشه برا مادر شدنت نترس خودش روزیشو میاره و خدا هم کمکت میکنه

یعنی چجوری بریزم تو وان بشینم توش یا چجوری؟؟

نمیدونم دقیق من قبلا از یه خانم ارایشگر شنیدم مثل اینکه باید مثل آب خودتو باهاش بشوری از سر تا پا

حسابی هم زعفرون و رازیانه دم کن بخور

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706